tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I'M Inter Motors zaprasza na dwie wietne motocyklowe imprezy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

I'M Inter Motors zaprasza na dwie wietne motocyklowe imprezy!

Autor: Raff 2018.09.05, 16:22 Drukuj

I'M Inter Motors przygotował na zakończenie wakacji dwie imprezy, na których warto być. Pierwsza z nich to doskonalenie techniki jazdy pod okiem wybitnych zawodników, druga - motocyklowy piknik w salonie I'M Inter Motors przy ulicy Połczyńskiej.

Już jutro na Torze Łódź klienci salonu Yamaha POLand POSITION, którzy kupili tam motocykl, będą doskonalić swoją technikę jazdy pod okiem wybitnych zawodników sportów motocyklowych. W roli instruktorów wystąpią Paweł Szkopek, motocyklowy mistrz Polski, zawodnik World Superbike i World Supersport; Adrian Pasek - zwycięzca Pucharu Europy Juniorów przy MŚ World Superbike; Daniel Blin - zwycięzca Mistrzostw Europy SSP300 oraz Pucharu Polski i rundy Mistrzostw Niemiec IDM oraz Adam Badziak - Mistrz Polski w klasie Superbike.

NAS Analytics TAG

Na miejscu będzie można skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję oferty I’M Inter Motors na odzież sportową i akcesoria. Pojawi się także centrum testowe kasków.

Dwa dni później, w najbliższą sobotę i niedzielę, w salonie I'M Inter Motors przy Połczyńskiej 120C odbędzie się wielki piknik motocyklowy. Na miejscu czekać będzie moc atrakcji - 10-procentowy rabat na nową kolekcję I'M Inter Motors, hamownia motocyklowa (dla klientów, którzy w tym roku zrobili zakupy w sklepie I'M Inter Motors przy ul. Połczyńskiej 120C), stanowisko serwisowe, na którym będzie można sprawdzić stan techniczny motocykla - poziom oleju, naciąg łańcucha, ciśnienie w oponach, napięcie akumulatora.

W niedzielę na uczestników czekać będzie wspólne oglądanie wyścigu MotoGP. Relację na żywo komentować będzie Mick Fiałkowski. Co jeszcze? Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, Centrum testowe kasków i stanowiska MotoGP na Playstation. Nie zabraknie oczywiście grilla, barbera i tatuażysty. Dla młodych pasjonatów motocykli także przygotowano rozmaite atrakcje.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu I'M Inter Motors przy Połczyńskiej 120C, 8 i 9 września! My na pewno tam będziemy! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1910006285968202/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr