tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 III i IV runda Mistrzostw Polski w Trialu - weekend w Bytomiu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

III i IV runda Mistrzostw Polski w Trialu - weekend w Bytomiu

Autor: Robert „Boro” Borowczyk 2011.06.09, 14:34 3 Drukuj

Za nami już dwie pierwsze trialowe rundy w Krzeszowicach, a tu już w najbliższą sobotę i niedzielę, 11-12. czerwca ponowne spotkanie – tym razem w Bytomiu, a dokładniej w Suchej Górze na terenie ośrodka sportowo rekreacyjnego Dolomity Sportowa Dolina (DSD) przy ul. Blachówka 94.

Organizatorem tej imprezy jest po wielu latach nieobecności, znany Bytomski Klub Motorowy „Silesia”. Tak jak dwa tygodnie temu, odbędą się tu rundy OIMP (Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski), PP (Pucharu Polski), KJM Classic Trial (Konkursowa Jazda Motocyklem Classic).

Zawody mogą okazać się bardzo istotne dla klasyfikacji generalnej, gdyż po ostatnich dwóch rundach wszyscy zawodnicy ostro trenowali u siebie na odcinkach, wiedząc, że nie wolno odpuścić nawet na moment. Tabela klasyfikacji generalnej jest już znana, każdy widzi swoją straty i przewagi nad innymi zawodnikami. W tabeli jest bowiem ciasno, więc w Bytomiu można dużo wygrać!

Miejsce jest nam, zawodnikom znane, ale tym razem ciekawi jesteśmy ustawienia samych OJO (odcinek jazdy obserwowanej), ponieważ wykona je nowy organizator BKM Silesia. Kierownikiem 12-kilometrowej trasy (zawodnicy robią 3 okrążenia po 4 km oraz 30 OJO) jest Tomasz Chmielewski. Nad całością sportowej rywalizacji czuwać będzie jeden z najlepiej znających regulamin sędziów, Roman Senator (Sparta Wrocław).

Zapowiada się piękna i upalna pogoda. W imieniu organizatorów oraz samych zawodników, zapraszamy wszystkich kibiców do stawienia się w sobotę na terenie DSD w Bytomiu. Start pierwszego zawodnika w sobotę o godzinie 11.00, a w niedzielę o 10.00. Na miejscu znajduje się restauracja i bufet z możliwością nabycia ciepłych i zimnych posiłków oraz napojów. Istnieje również możliwość odpłatnego skorzystania z miejsc noclegowych w DSD. Relacja z zawodów, zdjęcia i wyniki już niebawem!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:ciekawski 10/06/2011 23:39

wejscie kosztuje?

Odpowiedz
Autor: Krzysztof 11/06/2011 21:56

za free :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę