tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 II Spotkanie Klasycznych Triumphw 2016 w maju
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

II Spotkanie Klasycznych Triumphw 2016 w maju

Autor: Informacja prasowa 2016.03.09, 10:47 Drukuj

Już po raz drugi posiadacze motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 i pochodnych spotkają się na imprezie zorganizowanej specjalnie dla nich. Tym razem II Spotkanie Klasycznych Triumphów odbędzie się w dniach 20-22 maja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Hotelu Ostaniec.

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało co roku. Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd  użytkowników Triumphów w trakcie którego odbywa się wiele atrakcji, a uczestnicy jeżdżą  wspólnie po okolicy odwiedzając ciekawe miejsca. W tym roku będą to malownicze drogi na Jurze, a w programie przewidziano m.in. zwiedzanie jednego z zamków. W niedzielę zaplanowano odwiedziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i sesję zdjęciową.

NAS Analytics TAG

Nad II Spotkaniem  Klasycznych Triumphów patronat objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2016.

Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Działa także profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr