tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 II Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego ju za nami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

II Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego ju za nami

Autor: Anna Jdrasiak 2009.04.28, 12:43 Drukuj

W miniony weekend lubelscy motocykliści po raz drugi otworzyli sezon motocyklowy

Już po raz drugi lubelscy motocykliści przywitali sezon motocyklowy. Tym razem miejscem trzydniowej imprezy był Ośrodek Wypoczynkowy Graf Marina nad Zalewem Zęborzeckim. Słońce i wysoka temperatura spowodowały, że bardzo wielu motocyklistów, nie tylko zresztą z Lublina oraz okolic, postanowiło przyjechać i otworzyć sezon właśnie tutaj 2009.

NAS Analytics TAG

Już od piątkowego popołudnia motocykliści przyjeżdżali na teren zlotu. Uczestnicy zostali przywitani koncertami i ogniskiem, które przeciągnęły się do późnych godzin. Kulminacyjnym dniem jednak całej imprezy była sobota. To właśnie na ten dzień zaplanowała została parada, która przyciągnęła niemałe tłumy. Przed godziną 12.00 na terenie ośrodka i wokół niego zebrało się ponad 1000 maszyn, które w asyście policji wyjechały na ulice lublina. Nie zabrakło oczywiście gapiów pokazujących sobie palcami bardziej interesujące motocykle oraz frustracji kierowców samochodów, którzy chcąc nie chcąc musieli przepuścić kolumnę jednośladów. Parada na sam koniec nieco się rozjechała, ale w miarę zdobywania doświadczenia ten punkt imprezy na pewno zostanie dopracowany.

Po powrocie motocykliści odstawili swoje jednoślady do parku maszyn i zaczęli biesiadowanie. Impreza rozpoczęła się od bardzo udanego pokazu pierwszej pomocy zorganizowanego przez grupę AmRat. Przedstawienie ważnego tematu na wesoło wielu uczestnikom przypadło do gustu.

Nie mogło zabraknąć również konkursów zlotowych w stylu picia piwa na czas czy siłowania na rękę. Po południu rozpoczęły się koncerty, które skończyły się dopiero w nocy. Podczas występów zespołu Hetman miała miejsce również niespodzianka przeznaczona tylko dla dorosłych uczestników zlotu. Zabawa w dobrej atmosferze, przy rozpalonym ognisku potrwała do wczesnych godzin rannych.

Niedziela rozpoczęła się od mocnego akcentu. Pokaz jazdy ekstremalnej na motocyklu w wykonaniu niezawodnego Raptownego postawił na nogi wielu zlotowiczów.

Oprócz typowo zlotowych atrakcji na terenie ośrodka wypoczynkowego odbył się także mały Moto Bazar.

Wielkie podziękowania należą się Ani i Karolowi, którzy we dwójkę, poświęcając swój czas i sen zorganizowali tę bardzo udaną imprezę. Fajna atmosfera, niezła organizacja i dobra zabawa, czyli to czego wszyscy oczekiwali. Do zobaczenia za rok!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Anna i Karol Mansz i raptownyEskorta policji
NAS Analytics TAG
klapkaHD
Head HuntersHells Angels
II Lubelskie Otwarcie sezonu motocyklowego paradaJunak
motocykl na lubelskim zlociemotocykl podczas lubelskiego zlotu
Moto BazarMoto Bazar opony
najmlodsi uczestnicy zlotu w parku maszynniedziela
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr