tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I Spotkanie Klasycznych Triumphów - zlot miłośników brytyjskiej marki

I Spotkanie Klasycznych Triumphów - zlot miłośników brytyjskiej marki

Autor: Informacja prasowa 2015.03.13, 10:19 Drukuj

Właściciele motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 po raz pierwszy mogą się spotkać na dedykowanej dla nich imprezie.  I Spotkanie Klasycznych Triumphów odbędzie się w dniach 15-17 maja w Lanckoronie (woj. małopolskie).  Bazą będzie stylowy  Hotel Modrzewiówka, położony w urokliwym zakątku Pogórza Wielickiego.

Impreza będzie miała charakter spotkania bogatego w wiele atrakcji i połączonego ze wspólną jazdą po okolicy. Organizatorzy liczą także na udział właścicieli zabytkowych Triumphów. Podczas sobotniego przejazdu uczestnicy odwiedzą m.in. muzeum motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu. W niedzielę zakończenie imprezy zaplanowano na zabytkowej barce Alrina zacumowanej na Wiśle tuż przy krakowskim Kazimierzu.

I Spotkanie Klasycznych Triumphów odbywa się pod patronatem Cafe Racer Club Poland oraz z pomocą firmy Eurorider - dealera Triumpha w Krakowie i Bielsku Białej. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2015.

Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie www.klasycznytriumph.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę