tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna 701 Enduro i Supermoto 2021 ju w sprzeday
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna 701 Enduro i Supermoto 2021 ju w sprzeday

Autor: Informacja prasowa 2021.01.20, 18:40 Drukuj

Husqvarna właśnie ogłosiła dostępność modeli 2021 701 Enduro i 701 Supermoto. Ponieważ każdy model korzysta ze wspólnych i specyficznych ulepszeń, które zwiększają ogólną wydajność, obie maszyny o dużej pojemności skokowej oferują niezrównane wrażenia z jazdy zarówno na szosie, jak i poza nią.

Udoskonaleniem każdego z tych modeli jest nowa deska rozdzielcza LCD. Deska ta została starannie umieszczona za przeprojektowanym reflektorem, który został opracowany w oparciu o rozległe doświadczenie w sportach motorowych. Na desce rozdzielczej znajduje się zintegrowany wskaźnik biegów, a także wyświetlacz obrotów. Ponadto 701 Enduro i 701 Supermoto są teraz wyposażone w układ wydechowy zgodny z normą EURO 5.

NAS Analytics TAG

Specyfiką 701 Supermoto jest nowy 4-tłoczkowy zacisk hamulca Brembo Monoblock. W połączeniu z tarczą hamulcową 320 mm zapewnia doskonałą siłę hamowania w każdych warunkach. Jedną z najważniejszych nowości w roczniku 2021 701 Enduro jest opcja całkowitego odłączenia systemu ABS, aby odblokować wyjątkowe osiągi w terenie.

Wyposażony na każdą przygodę, zestaw 701 nadal oferuje najnowocześniejsze elektroniczne urządzenia wspomagające kierowcę oraz jednocylindrowy silnik Torquey o pojemności 692,7 cm3, zapewniając jednocześnie doskonałą równowagę i doskonałe prowadzenie.

Najważniejsze informacje techniczne:

- nowa deska rozdzielcza LCD ze zintegrowanym wskaźnikiem biegów i wyświetlaczem obrotów
- nowy projekt zespołu reflektorów oparty na bogatym doświadczeniu w sportach motorowych
- nowy układ wydechowy zgodny z normą EURO 5
- nowy zacisk hamulca przedniego Brembo Monoblock w 701 Supermoto dla lepszej wydajności hamowania
- ABS, który można całkowicie wyłączyć w 701 Enduro, aby uzyskać wyjątkowe osiągi w terenie
- zaawansowana funkcjonalność trybu jazdy obejmuje tryb Supermoto / Offroad ABS
- ABS w zakrętach
- kontrola trakcji czuła na pochylenie
- łatwa zmiana biegów
- rama kratownicy ze stali chromowo-molibdenowej
- aluminiowy wahacz
- tylna rama pomocnicza z poliamidu ze zintegrowanym zbiornikiem paliwa
- jednocylindrowy silnik o mocy 74 KM
- przepustnica typu Ride-by-Wire
- wspomaganie sprzęgła
- najnowocześniejsze nadwozie i efektowna grafika.

W aktualnej ofercie znajduje się również kolekcja Functional Offroad Apparel, która oferuje wysokiej jakości produkty, gwarantujące ochronę, wszechstronną funkcjonalność i wygodę. Husqvarna oferuje również szeroką gamę akcesoriów technicznych - wysokiej jakości elementów, które zapewniają dodatkową ochronę, trwałość i styl wszystkim maszynom 701 Enduro i 701 Supermoto.

MY21 701 Enduro i 701 Supermoto są już dostępne u autoryzowanych dealerów Husqvarny. Dostępność może się różnić w zależności od kraju. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cen i dostępności, należy skontaktować się z krajową filią lub importerem Husqvarny.

Więcej o 701 Enduro znajdzecie TUTAJ, a o 701 Supermoto TUTAJ.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr