tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna 701 Enduro 2016 oficjalnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna 701 Enduro 2016 oficjalnie

Autor: Lovtza 2015.10.28, 11:11 2 Drukuj

Husqvarna coraz śmielej wychodzi poza wyczynowy sport. To wyjście do normalnych ludzi na drogi publiczne. Od jakiegoś czasu wiemy o wejściu do oferty modelu 701 Supermoto, a od wczoraj wiemy oficjalnie o modelu 701 Enduro. 

NAS Analytics TAG

Choć Huska twierdzi, że to maszyna zbudowana od podstaw, naiwnością byłoby sądzić, że nie jest ona klonem modelu KTM 690 Enduro R. Do napędu nowej 701 Enduro wykorzystano sprawdzony silnik KTMa o pojemności 690cc, produkujący 67KM. Jednocylindrowiec wyposażono w dwie świece zapłonowe, zmienne mapy zapłonu, sprzęgło antyhoppingowe oraz system ride-by-wire. Wszystko to zapewnić ma moc, ale także płynne oddawanie mocy i wysoka kulturę pracy jednostki napędowej. 

Nowa Husqvarna ma być przyjazna użytkownikowi. Nowe rozwiązania w układzie smarowania pozwoliły na wydłużenie interwałów międzyprzeglądowych do 10 000 km. Szwedzka marka przekonuje, że dopracowała do perfekcji ergonomię motocykla, dzięki czemu jazda ma być możliwie najbardziej komfortowa. Pomóc w tym mają zawieszenia 4CS przygotowane przez WP o skoku 275mm. Jak twierdzi Huska da się przy ich pomocy zaatakować każdy teren.

Dodajmy, że motocykl wyposażony będzie w ABS uwzględniający specyfikę jazdy w terenie. Dostępna będzie również wersja motocykla o mocy 30kW adresowana do posiadaczy prawa jazdy kategorii A2. Jak działa nowa Huska 701 Enduro? Dowiecie się o tym za pierwszej ręki, ponieważ już za tydzień będziemy na oficjalnej prezentacji tego motocykla w portugalskim Faro.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr