tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda NC750X 2016 - gar informacji przed premier
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda NC750X 2016 - gar informacji przed premier

Autor: Beavis 2015.10.22, 10:47 2 Drukuj

Wyższa szyba, dodatkowe tryby pracy jednostki napędowej i większy schowek. To tylko część zmian w nowej NC750X.

Już w połowie listopada poznamy nowe wcielenie Hondy NC750X, która ma zostać zaprezentowana podczas Tokyo Motor Show. Nie nastawiajcie się na rewolucję, mowa raczej o znaczącym liftingu. Z wstępnych informacji wynika, że nowa NC otrzyma przekonstruowane owiewki, wyższą o 70 mm szybę i większy o 1 L schowek. Z przodu i z tyłu znajdą się LED-owe lampy, pojawi się także dodatkowy tryb pracy jednostki napędowej (obok aktualnie obecnych "Standard" i "Sport"). Zmiany dotknęły jednostkę napędową i zawieszenie. W przypadku tego drugiego wiemy, że tylny amortyzator dostanie możliwość regulacji wstępnego napięcia sprężyny.

NAS Analytics TAG

Lifting przejdzie także CB500X, chociaż w przypadku tego modelu informacji jest niewiele (ponoć ma być jeszcze bardziej zbliżony do większego NC). Czy to oznacza, że Honda wycofa się z oferowania modelu NC700X, a rolę turystyka klasy średniej spełniającego wymogi kat. A2 prawa jazdy przejmie CB500X?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr