tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Gold Wing jak Piaggio MP3 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Gold Wing jak Piaggio MP3

Autor: Beavis 2015.10.05, 09:04 6 Drukuj

Honda Gold Wing z dwoma kołami z przodu? Czemu nie!

Trajki na bazie Hondy Gold Wing nie są niczym specjalnym i od czasu do czasu można spotkać je także na polskich drogach. O sensowności tego pomysłu nie ma co dyskutować, jeśli ktoś lubi takie sprzęty to tylko i wyłącznie jego sprawa (chociaż warto dodać, że tego typu pojazdy są popularne np. wśród niepełnosprawnych weteranów w Stanach Zjednoczonych, a sam Harley-Davidson posiada dedykowany model Tri Glide).

NAS Analytics TAG

Jednak, co innego dwa koła z tyłu, a co innego dwa z przodu. Francuscy tunerzy z Lazareth postanowili dodać nieco pewności siebie właścicielom tankowca jakim jest Gold Wing. Stąd z przodu pojawiło się dodatkowe koło, niczym w Piaggio MP3. Efekt możecie zobaczyć na krótkim klipie poniżej:

Ja mimo wszystko pozostałbym przy normalnym Gold Wingu…

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:CafeMaster69 05/10/2015 14:11

Kupuje w ciemno :)

Odpowiedz
Autor: Beavis 05/10/2015 10:59

Stosuje!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę