tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun&Safety w Lublinie 2011 - trening w czerwcu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Fun&Safety w Lublinie 2011 - trening w czerwcu

Autor: Informacja prasowa 2011.05.24, 11:00 8 Drukuj

Honda Poland zaprasza posiadaczy motocykli wszystkich marek na pierwszą w tym roku imprezę Honda Fun & Safety 

W dniach 11-12. czerwca 2011 na torze kartingowym w Lublinie – w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów – każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie podczas jazdy na motocyklu.

Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy rozpoczyna się instruktażem, a także zapoznaniem się z torem. Każdy z uczestników w ciągu jednego dnia będzie mógł odbyć nawet do 10 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

W czasie przerwy, na specjalnie przygotowanym terenie obok toru, odbędą się testy hamowania motocyklami Hondy wyposażonymi w system C-ABS. Przez cały dzień uczestnicy będą mogli korzystać z symulatora jazdy motocyklem – Honda Riding Trainer, jak i fachowej pomocy instruktorów. Ponadto w miejscu imprezy, organizator zapewni catering.

Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun & Safety, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Honda Poland.

Koszt szkolenia za jeden dzień to:

- 50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda,
- 150 zł dla uczestnika na motocyklu innej marki.

Termin zapłaty upływa 3. czerwca 2011. Potwierdzenia udziału w szkoleniu będą przesyłane uczestnikom po otrzymaniu przelewu na konto.

Uczestnicy, którzy chcą zapłacić gotówką przy wjeździe, ponoszą podwójny koszt szkolenia za dzień, czyli:

- 100 zł na motocyklu Honda,
- 300 zł na motocyklu innej marki.

Ze względu na konieczność zapewnienia dobrych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona. Obowiązuje kolejność wpłat na konto. Wjazd na tor będzie odbywał się na podstawie imiennej listy i numeru rejestracyjnego zgłoszonego motocykla. Uczestnicy będą wpuszczani na tor jedynie w odpowiednim stroju do jazdy na motocyklu składającym się z: kasku, rękawic, kombinezonu lub kurtki ze spodniami (wyposażonych w ochraniacze) oraz butów.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę