tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Highside przez zbyt wysokie ciśnienie w oponach?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Highside przez zbyt wysokie ciśnienie w oponach?

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.26, 08:20 13 Drukuj

Za chwilę zobaczycie kolejną glebę na Mulholland Drive, dostarczoną przez rnickeymouse. Kierowca obranej z owiewek CBR600F4 wchodzi w zakręt i wyraźnie łapie highside, lądując na glebie, podczas gdy jego motocykl traci płyny.

NAS Analytics TAG

Podobno kierowca w CBR miał ciśnienie opon 2,6/2,8 Bara. Czy to mogła być przyczyna gleby? Na torach wyścigowych, podczas szybkiej jazdy na zakrętach (a przecież na Mulholland Drive wielu jeździ w taki właśnie sposób) ciśnienie w motocyklach drogowych obniża się najczęściej do 2,1/1,9 Bara. Sami zobaczcie video i dajcie nam znać, co o tym sądzicie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę