tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Handlowcy z Wielkopolski - praca w MS Moto czeka!
NAS Analytics TAG

Handlowcy z Wielkopolski - praca w MS Moto czeka!

Autor: Informacja reklamowa 2019.07.17, 15:42 Drukuj

Jeśli jesteś urodzonym sprzedawcą i masz dobre rozeznanie w branży motocyklowej, jesteś również wymarzonym kandydatem do zespołu MS Moto! Firma szuka pracowników do swoich oddziałów w Jarocinie i Gostyniu.

MS Moto to niewielka, lokalna sieć sklepów motocyklowych, działająca w dwóch wielkopolskich miastach - Jarocinie i Gostyniu. Ze względu na rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do klienta jest bardzo ceniona wśród motocyklistów z tych okolic. Sprzedaż stacjonarna odzieży i akcesoriów motocyklowych to jednak nie wszystko. Prężnie działa również sprzedaż internetowa.

Jeśli mieszkasz w rejonie Jarocina i Gostynia i chciałbyś dołączyć do załogi MS Moto, teraz jest taka szansa! Wymagane jest czynne zaangażowanie w temat motocykli - musisz po prostu  wiedzieć o co chodzi. Niezbędnym wymogiem jest oczywiście doświadczenie w sprzedaży. W zamian MS Moto oferuje bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń.

Firma szuka pracowników do obu swoich placówek - w Jarocinie przy ul. Wojska Polskiego 47 i w Gostyniu przy ul. Poznańskiej 200. Wyślij CV na adres biuro(at)msmoto.pl i dołącz do zespołu MS Moto!

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę