tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin, Aerosmith i Metzeler na targach EICMA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin, Aerosmith i Metzeler na targach EICMA

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.11.06, 10:45 1 Drukuj

Metzeler przygotował coś specjalnego z okazji targów EICMA w Mediolanie. Oprócz nowych opon motocyklowych na specjalnie przygotowanej hali można było spotkać  legendy nie tylko wyścigów drogowych Tourist Trophy, ale także rocka. Otóż swoją obecnością imprezę zaszczycił zwariowany weteran TT, Guy Martin oraz lider zespołu Aerosmith, Steven Tyler.

Sam Metzeler zaprezentował nowe opony, w znacznej mierze przygotowane specjalnie na potrzeby cruiserów i motocykli customowych. ME 888 Marathon Ultra to opona przystosowana do customowych baggerów i turystycznych cruiserów, teraz także dostępna w rozmiarze 23 cali z przodu. ME888 będzie także dostępna w każdym popularnym rozmiarze oraz z białymi pasami.

NAS Analytics TAG

Kolejną z premier Metzelera była opona Sportec M7 RR, przy której projektowaniu brał udział nie kto inny, jak Guy Martin. M7 RR to opona przeznaczona do motocykli sportowych i cechuje się ona sporą uniwersalnością, sprawdzając się nie tylko na torze, ale także w warunkach drogowych.  Skupia ona w sobie doświadczenia wyniesione z wyścigów TT, Ulster GP i North West 200, niezwykle wymagających wyścigów drogowych.

Warto dodać też, że obecny Steven Tyler jest współzałożycielem Dirco Motorcycles USA, firmy zajmującej się produkcją customowych motocykli, do których przeznaczona jest opona ME888 Ultra.

Rock EICMA Steven Aerosmith 2014
Przednie kolo przod 23 cale
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Zmija i Guy MartinSteven Aerosmith
Ekipa Metzelerdetale Metzeler
Gixxer MetzelerGuy Martin EICMA 2013
HD Metzelerkoncert
Legendary KnightMilitary style
opony Metzelerprezentacja EICMA 2013
solo MetzelerSpeed Triple Metzeler
jury MetzelerBagger HD
Sportec RR MetzelerArt Metzeler
biale pasyGixxer opona
Akcja MetzelerUltra ME888
23 cale HDBagger Metzeler
 Metzeler white
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę