tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gino Rea nadal ley w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia zawodnika
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Gino Rea nadal ley w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia zawodnika

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.08.16, 14:05 Drukuj

Minęło 11 dni od wypadku podczas wyścigu Suzuka 8 Hours, w którym poważnie ucierpiał Gino Rea. Do zdarzenia doszło podczas drugiego treningu wolnego. Pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia zawodnika i są one pozytywne.

W dniu 13 sierpnia Gino Rea został wybudzony ze śpiączki i jak podaje jego manager, próbował komunikować się poprzez mrugnięcia oczami oraz ściskanie dłoni. Sytuacja z dnia na dzień staje się lepsza, ponieważ odłączono go od respiratora i może oddychać samodzielnie. Dodatkowo zaczął komunikować się z rodziną. Zarówno jej członkowie, jak i personel szpitala są zadowoleni z postępów. Już na początku lekarze podkreślali, że są zaskoczeni wolą walki organizmu zawodnika ekipy FCC TSR Honda.

NAS Analytics TAG

Do wypadku, w którym ucierpiał Gino Rea, doszło w zakręcie Triangle Chicane, który jest owiany złą sławą, odkąd w 2003 r. zginął tam Dajiro Kato. Jak pisał w swoim felietonie Mick, władze toru próbują zwiększyć bezpieczeństwo poprzez dodatkowe bandy czy zmiany w układzie toru. Ograniczeniem jest oczywiście teren działki, na której znajduje się obiekt, więc nie ma możliwości dokonania kompleksowej przebudowy. Tymczasem trzymamy kciuki, żeby Gino Rea jak najszybciej wrócił do zdrowia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr