tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gino Rea nadal w powanym stanie po wypadku na torze Suzuka. Rodzina wydaa owiadczenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Gino Rea nadal w powanym stanie po wypadku na torze Suzuka. Rodzina wydaa owiadczenie

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.08.09, 13:34 Drukuj

W miniony weekend odbył się wyścig Suzuka 8-Hours zaliczany do Mistrzostw Świata Endurance. Podczas drugiego treningu wolnego Gino Rea uległ poważnemu wypadkowi. Teraz rodzina wydała oświadczenie dotyczące jego stanu zdrowia.

Do wypadku doszło w ostatniej szykanie toru Suzuka podczas drugiego treningu wolnego. Rea został zabrany do szpitala. Miejsce, w którym doszło do zdarzenia jest okryte złą sławą po tym, jak w 2003 r. zginął tam Dajiro Kato. Właśnie ze względów bezpieczeństwa nie odbywają się tam już wyścigi MotoGP. W poniedziałek Terry Rymer z Eurosport UK pisał, że szpital poinformował o możliwym odłączeniu od aparatury wspomagającej oddychanie, jak tylko unormuje się temperatura ciała zawodnika. Gino Rea był nieprzytomny, kiedy zabierano go z toru helikopterem.

NAS Analytics TAG

Dzisiaj rodzina zawodnika wydała oświadczenie dotyczące jego stanu zdrowia. Ze względu na panujące w Japonii zasady, lekarze nie mogli tego zrobić samodzielnie. W informacji przekazanej przez bliskich zawodnika czytamy, że Rea miał wstrząs mózgu i rozległe obrażenia głowy oraz lewego obojczyka. Nadal jest trzymany w śpiączce farmakologicznej, by zmniejszyć obrzęk mózgu oraz kontrolować jego temperaturę. W środę ma przejść tomografię komputerową, która pozwoli ocenić ewentualne postępy w leczeniu. Podobnie jak wszyscy, mamy nadzieję na szybkie nadejście dobrych wieści z Japonii.

Wyścig Suzuka 8-Hours wygrał zespół HRC przed Kawasaki Racing Team i Yoshimura SERT Motul. Zawodnicy zespołu Hondy dojechali z przewagą jednego okrążenia nad Kawasaki i dwóch okrążeń nad Suzuki. Gino Rea startował w barwach F.C.C. TSR Honda France. Jego ekipa dojechała do mety na 10. pozycji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr