tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Giabbani i Tomaszewski na Slovakiaring - III runda WMMP NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Giabbani i Tomaszewski na Slovakiaring - III runda WMMP

Autor: Informacja prasowa 2011.06.16, 10:33 3 Drukuj

Zbliża się półmetek tegorocznego cyklu Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Zespół Auto Fus BMW Team jest już w drodze na słowacki tor Slovakiaring, gdzie w najbliższy weekend odbędą się zawody o punkty w wyścigowej klasyfikacji.

Tor Slovakiaring to jeden z najciekawszych i najlepiej przygotowanych obiektów wyścigowych w tej części Starego Kontynentu. Polscy zawodnicy mają czego zazdrościć naszym południowym sąsiadom, ale też na szczęście mają możliwość czerpania przyjemności z jazdy po tym obiekcie. Najbliższa ku temu okazja będzie już w najbliższy weekend, kiedy to pod Bratysławą rozpocznie się trzecia runda WMMP oraz Mistrzostw Europy Alpe Adria.

W drodze na Słowację jest już zespół Auto Fus BMW Team, który liczy na ciekawą walkę, uwieńczoną dobrymi wynikami swoich reprezentantów. Najbardziej stęsknionym za polskimi wyścigami zawodnikiem jest Gwen Giabbani. Francuz nie siedział za kierownicą BMW S1000RR od początku maja, kiedy to w Poznaniu miała miejsce inauguracja sezonu 2011. Wówczas Gwen zdobył komplet punktów, pokonując w obu wyścigach Andiego Meklaua. Wygrana jest również jego najważniejszym celem na nadchodzący weekend.

Gwen Giabbani:

„Cieszę się, że wracam do mojego polskiego teamu. W Brnie nie mogłem wystartować, ponieważ brałem udział w wyścigu endurance. Andy Meklau wygrał w Czechach i ma przewagę punktową. Zapowiada się dla naszego zespołu bardzo pracowity weekend, ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że uda się powtórzyć wynik z Poznania.”

Pozytywne myślenie i dobry humor nie opuszcza również „Rzeźnika”. Kierowca BMW S1000RR w barwach warszawskiego dealera marki BMW jest zadowolony, że znów będzie mógł wspólnie z Gwenem pojeździć i przeanalizować uzyskane wyniki.

Hubert Tomaszewski:

„Nie udało nam się wspólnie potrenować podczas ostatniej imprezy Speed Day w Poznaniu, dlatego jeszcze bardziej cieszę się z nadchodzących zawodów. Najważniejszym dla mnie celem na każdą rundę jest podnoszenie własnych umiejętności i poczucia pewności siebie. Lubię słowacki tor, bo jest bardzo wymagający, co sprzyja zdobywaniu nowych doświadczeń.”

Pierwsze treningi kierowców Auto Fus BMW Team rozpoczną już w piątek. Na sobotę zaplanowane są sesje kwalifikacyjne, natomiast wyścigi klas Superstock 1000 oraz Superbike, w których to ścigają się Giabbani i Tomaszewski, odbędą się w niedzielę.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę