tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Folia ochronna na wyświetlacz PROTECTED by ARMOR. Kurz i rysy już niestraszne! NAS Analytics TAG

Folia ochronna na wyświetlacz PROTECTED by ARMOR. Kurz i rysy już niestraszne!

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.06.03, 16:32 Drukuj

Folia ochronna na wyświetlacz pozwala zabezpieczyć ten element przed kurzem, błotem, czy rysami. Korzystna cena i łatwość montażu sprawiają, że folia ochronna jest nieodzownym elementem współczesnego motocykla.

Zegary nowoczesnych motocykli to nie zamknięte szkłem puszki, ale nowoczesne kolorowe wyświetlacze - zupełnie takie same jak w smartfonach. Z tego powodu warto chronić je w podobny sposób - wytrzymałą folią, która skutecznie zabezpieczy powierzchnię przed rysami, kurzem, czy błotem. Nawet tradycyjne wyświetlacze monochromatyczne są jednak podatna na zarysowania, dlatego warto zadbać o ich skuteczne zabezpieczenie.

Folia ochronna na wyświetlacz PROTECTED by ARMOR, dostępna w salonach Liberty Motors, występuje w dwóch wersjach - Flexi SV Anti Glare i Flexi HD Gloss. Pierwsza z nich - folia Flexi SV AntiGlare, jest najczęściej wybieranym przez motocyklistów produktem. Nie tylko zapobiega zarysowaniom i chroni przed skutkami przypadkowych uderzeń, ale także, dzięki satynowemu wykończeniu powierzchni, zmniejsza refleksy świetlne poprawiając czytelność wyświetlacza, szczególnie w czasie słonecznych dni.

Druga z folii ochronnych na wyświetlacz - FlexiHD Gloss, przyda się wszędzie tam, gdzie występuje duże ryzyko uszkodzenia wyświetlacza - szczególnie w warunkach jazdy off-roadowej lub torowej. Folię ochronną Flexi HD wykonano w technologii szkła hybrydowego, co oznacza, że podobnie jak szkło ma ona błyszczącą powierzchnię, ale w przeciwieństwie do niego nie pęka i nie kruszy się.

Aplikacja jest dziecinnie prosta. Każda folia ochronna PROTECTED by ARMOR  jest perfekcyjnie dopasowana do modelu wyświetlacza, a zatem montaż sprowadza się do kilku prostych czynności, które można wykonać dołączonymi do zestawu akcesoriami. Szczegółowa instrukcja montażu zawarta jest w poniższym filmie:

Folia na wyświetlacz PROTECTED by ARMOR FlexiSV AntiGlare kosztuje już od 119 zł. Folia Flexi HD Gloss to wydatek od 129 zł. Produkty PROTECTED by ARMOR dostępne są w salonach Liberty Motors.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę