tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 FRS Zamość w IV Edycji PolishStuntCup

FRS Zamość w IV Edycji PolishStuntCup

Autor: Informacja prasowa 2014.07.29, 11:00 Drukuj

Przed nami ostatnia już, IV Edycja serii PolishStuntCup. Tym razem zawody odbędą się w Krakowie. Walczyć będą tam najlepsi zawodnicy z Polski między innymi Łukasz Bełz i Kamil Bełz, reprezentanci FRS-Zamość. Przypomnijmy, że Łukasz okupuje na chwilę obecną 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, a Kamil Bełz w Lublinie wywalczył 11 miejsce. Trzymajcie kciuki!

Punktacja zawodników w klasyfikacji generalnej:

I miejsce: Marcin Głowacki 75 pkt
II miejsce: Łukasz FRS Bełz 56 pkt
III miejsce: Rafał Kanik 36 pkt
IV miejsce: Dudkiewicz Dawid 30 pkt
V miejsce: Marach Dawid 29 pkt
V miejsce: Popów Tobiasz 29 pkt
VI miejsce: Mosiek Marcin 27 pkt
VII miejsce: Kozioł Wojciech 22 pkt
VIII miesjce: Kożykowski Sławomir 20 pkt
IX miejsce: Gryzio Kamil 16 pkt
X miejsce: Daniło Łukasz 13 pkt

PolishStuntCup - (w skrócie PSC) profesjonalna liga sportowa skupiona wokół stuntu, jednego z najszybciej rozwijających się sportów motocyjlowych, ściśle powiązanych  z kulturą i stylem życia.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę