tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ewelina Szkudlarek po Super Enduro w Nowym Targu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ewelina Szkudlarek po Super Enduro w Nowym Targu

Autor: Informacja prasowa 2016.05.24, 10:08 1 Drukuj

Nowy Targ nie gościł Mistrzostw Polski Super Enduro od 2013 roku, nad czym zawsze ubolewałam, gdyż wtedy tor zdobył moje serce!

Położony w malowniczym miejscu i zdecydowanie inny niż obiekty w Polsce Centralnej. W tym roku tor został przebudowany na potrzeby mistrzostw i powiem szczerze, że obawiałam się rozczarowania. Na szczęście nie miałam się czego bać. Tor został zmodyfikowany jak najbardziej na plus. Organizator nie ułatwił trasy i dodał nowe urozmaicające elementy jak np. labirynt z opon. Przeszkody wymagały dobrej kondycji i technicznej jazdy, jednocześnie nie niszczyły motocykli (co jest częstym problemem).

Dla mnie co prawda był to jeden ze słabszych startów. Mimo, że jechałam dużo lepiej niż na poprzednich rundach, to pozostaje duży niedosyt, ponieważ dobrą jazdę zepsuł trochę pech i trochę głupota. Pierwszego dnia dużo straciłam na podjeździe gdzie wypadł mi bieg i musiałam ściągać moto na dół. Drugiego dnia nierozwaga oraz zmęczony i mocno potłuczony organizm spowodowały błędy, za które przypłacałam glebami.  

Finalnie zawody skończyłam kolejno na 2. i 3. miejscu, co nadal utrzymuje mnie na 2. pozycji w klasyfikacji sezonu. 

Miejmy nadzieję, że Nowy Targ nie zniknie na kolejne dwa lata z kalendarza Super Enduro, a inni organizatorzy postawią swoje zawody na równie wysokim poziomie!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę