tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczny skuter Husqvarny pojawi si w 2022 roku. Baza jujest gotowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczny skuter Husqvarny pojawi si w 2022 roku. Baza jujest gotowa

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.08, 08:40 Drukuj

Indyjskie media informują o planach Husqvarny dotyczących pojawienia się elektrycznych jednośladów tej marki. Pierwszy ma trafić do sprzedaży już w przyszłym roku.

Jak informuje portal Motoroids, Husqvarna jest gotowa do przedstawienia swojego pierwszego elektrycznego jednośladu. Skuter o oznaczeniu E-01 miał pojawić się już na rok 2021, ale producent zdecydował się przesunąć premierę o rok. Baza technologiczna jest już gotowa zakładając, że będzie to Bajaj Chetak.

NAS Analytics TAG

Jeżeli tak się stanie, to w najmocniejszej wersji skuter będzie mógł mieć maksymalną moc 10 kW - czyli 13,5 KM. To oznacza, że będzie klasyfikowany jako motocykl i będą mogły z niego korzystać między innymi osoby mające prawo jazdy kategorii B od co najmniej trzech lat. W grze jest także wersja ze słabszym silnikiem, który będzie odpowiadał wymaganiom motorowerów. Moment obrotowy może wynosić nawet 16 Nm. Bajaj Chetak w obecnym kształcie oferuje zasięg do 95 km i rozpędza się do 60 km/h, ale tutaj optymistycznie zakładamy, że jak przystało na markę premium koncernu KTM, parametry te będą lepsze.

Oprócz skutera E-01 Husqvarna pracuje nad motocyklem elektrycznym, który ma pojawić się na rynku pod nazwą E-Pilen.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr