tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczny quad od Tesli trafi do sprzedaży NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczny quad od Tesli trafi do sprzedaży

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.27, 07:41 Drukuj

Podczas prezentacji samochodu Tesla Cybertruck, w materiałach reklamowych pojawił się między innymi elektryczny quad. Teraz okazuje się, że wejdzie on do seryjnej produkcji.

Quad jest formą kompromisu ze strony Elona Muska, ponieważ już wcześniej zapowiadał on, że Tesla nigdy nie wyprodukuje motocykla. Podczas prezentacji samochodu Cybertruck pokazano również tajemniczego elektrycznego quada.

NAS Analytics TAG

Elon Musk potwierdził, że pojazd roboczo nazwany przez media "Cyberquad" trafi do produkcji. Zanim wyjmiecie portfele, musimy ostudzić wasz zapał, ponieważ quad będzie oferowany jako wyposażenie opcjonalne do Cybertrucka. Producent nie podał żadnych informacji odnośnie specyfikacji pojazdu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę