tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczny quad od Tesli trafi do sprzeday
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczny quad od Tesli trafi do sprzeday

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.27, 07:41 Drukuj

Podczas prezentacji samochodu Tesla Cybertruck, w materiałach reklamowych pojawił się między innymi elektryczny quad. Teraz okazuje się, że wejdzie on do seryjnej produkcji.

Quad jest formą kompromisu ze strony Elona Muska, ponieważ już wcześniej zapowiadał on, że Tesla nigdy nie wyprodukuje motocykla. Podczas prezentacji samochodu Cybertruck pokazano również tajemniczego elektrycznego quada.

NAS Analytics TAG

Elon Musk potwierdził, że pojazd roboczo nazwany przez media "Cyberquad" trafi do produkcji. Zanim wyjmiecie portfele, musimy ostudzić wasz zapał, ponieważ quad będzie oferowany jako wyposażenie opcjonalne do Cybertrucka. Producent nie podał żadnych informacji odnośnie specyfikacji pojazdu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr