tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ekologiczny motocykl wykonany z drewna
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ekologiczny motocykl wykonany z drewna

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.05.21, 09:46 Drukuj

Pewien Węgier na poważnie wziął sobie od serca dyrektywy dotyczące ekologii i ekologicznego życia i zbudował motocykl... z drewna. Silnik oczywiście nadal jest spalinowy i konwencjonalny, ale wszystko inne - jest z drewna. Zbiornika paliwa (tak, też myślimy teraz o beczce), zawieszenie, rama, wahacz, wszystko. Wykonane zostało to z drewna akacjowego. Motocykl działa, jeździ i wprawia swojego właściciela w radość. Budowa zajęła 2 lata, a sam motocykl jest w stanie rozpędzić się do 30 km/h. Koszt budowy? Około 200 dolarów. Ale teraz najlepsze. Zgadnijcie, z czego jest wykonany układ wydechowy? Z rogów krowy...

NAS Analytics TAG

Ekologia na 100%. Jeśli czyta to ktoś z PETA, to spokojnie. Żadna krowa nie została zamordowana specjalnie na potrzeby budowy tego motocykla.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę