tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Egzaminatorzy z pierwszymi podwykami pac. Na Mazowszu wzrosn nawet o poow
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Egzaminatorzy z pierwszymi podwykami pac. Na Mazowszu wzrosn nawet o poow

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.05.24, 10:21 4 Drukuj

Po fali strajków egzaminatorów zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego rząd wprowadził nowe przepisy, które umożliwiają podniesienie opłat za egzaminy i przyznawanie podwyżek dla pracowników. Choć kwestia została zrzucona na barki sejmików wojewódzkich, to pojawiły się pierwsze informacje o wzroście płac.

Tuż po wejściu w życie nowych przepisów władze większości województw zdecydowały się na podniesienie opłat za egzaminy do nowej maksymalnej stawki. Teraz pojawiła się pierwsza informacja o podwyżkach dla egzaminatorów. Wynagrodzenie brutto tych z Mazowsza ma wzrosnąć nawet o 56 proc. To efekt uchwały przyjętej przez sejmik wojewódzki.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Jak informuje serwis Motofakty, uchwała zakłada podniesienie wysokości wynagrodzenia zasadniczego, dodatku zadaniowego, dodatku funkcyjnego, dodatku specjalnego oraz dodatku za kategorie B+E, C+E i D+E. Dodatek funkcyjny wzrośnie z przedziału 1200-1500 zł do przedziału 1450-1800 zł. Dodatek specjalny wzrośnie z 500 do 600 zł, a dodatek za uprawnienia - z 100 do 150 zł. Koszty podwyżek mają być pokryte przez zwiększone stawki egzaminów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:ja 24/05/2023 12:55

O, znowu rozdajo za darmo

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr