tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Eddie Lawson w akcji - wyczucie jest najważniejsze NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Eddie Lawson w akcji - wyczucie jest najważniejsze

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.07.25, 08:37 Drukuj

Wspaniale ogląda się oldschoolowe, hardkorowe onboardy z lat 90-tych, ze zwariowanej klasy GP500. Zwłaszcza, jeśli jeden z nich pochodzi z sesji kwalifikacyjnej z 1991 roku, kiedy Eddie Lawson ujarzmiał Cagivę.
NAS Analytics TAG
Zwróćcie uwagę na kilka rzeczy. W stylu Eddiego nie ma nic z dramatyzmu, jest tutaj 100% kontroli i wyczucia motocykla. Zauważcie, jak Lawson operuje manetką i hamulcem. Jest delikatniejszy niż młodziak podczas pierwszego intymnego momentu ze swoją dziewczyną. Wszystko na spokojnie, bez nerwów. Eddie wręcz muska klamkę hamulca jednym palcem, aby jeździć w sposób stały i całkowicie kontrolowany.  Jakby zupełnie pomijając fakt, że motocykle klasy GP500 były bardziej wściekłe niż wszystko, co jeździ po drogach i torach dzisiaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę