tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EICMA 2018 - październikowa promocja biletów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

EICMA 2018 - październikowa promocja biletów

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.08, 16:49 1 Drukuj

Już za miesiąc startuje prawdziwe święto motocyklistów z całego świata. Największe targi branżowe, czyli EICMA w Mediolanie, to miejsce, w którym warto pojawić się osobiście przynajmniej raz w życiu.

Koniec sezonu motocyklowego jest zarazem symbolicznym początkiem następnego. To właśnie w listopadzie poznajemy najważniejsze nowe maszyny, które w kolejnym roku będzie można spotkać na europejskich drogach. Targi EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo e Motociclo)  w Mediolanie to już niemal symbol motocyklowego świata.

NAS Analytics TAG

W tym roku impreza otwarta dla szerokiej publiczności odbędzie się w dniach 8-11 listopada w centrum targowym Fiera Milano (dni prasowo-handlowe 6-7 listopada). Kupno biletu wstępu na miejscu to wydatek rzędu 23 euro i raczej pewna opcja stania w długiej kolejce. Zdecydowanie najlepszym sposobem zakupu wejściówek jest wizyta na oficjalnej stronie Targów EICMA, na której znajdziecie specjalną podstronę z możliwością zakupu biletów online.

Zakupy przez internet to nie tylko niższa cena - 19 euro zamiast 23. To również unikalny kod promocyjny, przypisany do każdego biletu. Dzięki niemu możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody, m.in. motocykl MV Agusta Brutale 800, skuter Honda Forza 300, rower 8CTF Montante for Maserati, a także wejściówki VIP z wejściem na paddock w czasie MotoGP na torze Misano. Pełna lista nagród dostępna jest tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę