tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzie motocykla w Zduskiej Woli - ju po raz pity!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzie motocykla w Zduskiej Woli - ju po raz pity!

Autor: Barry 2019.06.03, 17:20 Drukuj

Dzień motocykla i konkurs motocyklowy pod hasłem "Bezpiecznie i z głową na dwóch kołach" to cykliczna impreza, która na stałe wpisała się już w kalendarz motocyklistów ze Zduńskiej Woli. Zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych…

Kto za tym stoi?

NAS Analytics TAG

Impreza jest organizowana z inicjatywy Jarka Cieślaka, nauczyciela w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli oraz zapalonego motocyklisty. Jarek ze wsparciem dyrekcji szkoły, kolegów ze Stowarzyszenia Motocykliści Zduńska Wola oraz kilku sponsorów i darczyńców, już po raz piąty zorganizował turniej wiedzy i umiejętności motocyklowych "Bezpiecznie i z głową na dwóch kołach".

Dzien motocykla 2019 Zdunska Wola 15

O co chodzi?

Mówiąc w skrócie - celem konkursu jest nauka przez zabawę. Młodzi ludzie w przyjemnej atmosferze, miłym towarzystwie i z uśmiechami na twarzy rywalizują ze sobą w kilku konkurencjach, pogłębiając wiedzę dotyczącą motocykli, bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także ćwicząc jazdę sprawnościową na szkolnym, asfaltowym boisku.

Kto wygrał?

I miejsce: Zespół Szkół Elektronicznych w składzie Wiktor Szymczak, Wiktor Szewczyk, Maciej Cieślak; II miejsce: ZSZ nr 1 w składzie Dawid Stępień, Dawid Jonczyk, Dawid Wągrowski i III miejsce: ZSZ nr 1 w składzie Bartłomiej Fraszczyński, Mateusz Grzelak, Krakowski Mikołaj.

Jakie atrakcje?

Oczywiście, że znalazł się również czas na dobre show… Był pokaz Gymkhany (Piotr Ślęzak "Rav" i Jakub Kaźmierczak "Kazik"), symulator dachowania, a także prawdziwy gwóźdź programu, czyli pokazy stuntu w wykonaniu gościa specjalnego… Tak! Leo Stunt też tam był! Atrakcją samą w sobie była również praktyczna część konkursu, czyli zadania sprawnościowe dla uczestników.

Na co liczymy?

Ścigacz.pl patronuje temu znakomitemu wydarzeniu licząc jednocześnie, że w ślady Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli, pójdą w przyszłości również inne szkoły w naszym kraju. Byłoby pięknie! Gratulujemy zwycięzcom tegorocznej edycji konkursu, a także każdemu, kto przyczynił się do zorganizowania tej fantastycznej imprezy!

Kto pomógł?

Sponsorami Dnia motocykla 2019 w Zduńskiej Woli byli m.in.: Karton Polska, Ośrodek Szkolenia Kierowców "Ania", Ośrodek Szkolenia Kierowców Majchrzak, I’M Inter Motors Zduńska Wola, WORD Sieradz, Yamaha, Adrenaline, Brubeck, Fortuna, Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, Restauracja u Włocha (Tawerna Włoska Beppe), Restauracja Kamienica, Cukiernia Pokora & Witczak.

Ścigacz poleca!

Ze wszystkich wyżej wymienionych, osobiście mieliśmy okazję "przetestować" Tawernę Włoską Bebbe przy ul. Kościelnej 24... I musimy napisać jedno - jeśli kiedykolwiek znajdziecie się choćby w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Zduńskiej Woli, warto nawet zboczyć z trasy, aby się tam pojawić i zjeść krem z pomidorów oraz fenomenalną pizzę… Smacznego!

Dzien motocykla 2019 Zdunska Wola 09

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr