tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dunlop wprowadza D429 - now opon opracowan specjalnie dla Harleya-Davidsona
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dunlop wprowadza D429 - now opon opracowan specjalnie dla Harleya-Davidsona

Autor: Informacja prasowa 2018.06.14, 10:17 Drukuj

Wieloletnia współpraca Dunlop i Harleya-Davidsona wchodzi w tym roku w nowy etap. Amerykański producent ogłosił, że w roku modelowym 2018 seria motocykli Fat Bob i Fat Bob S będzie fabrycznie wyposażona w nowe opony Dunlop D429.

Nowy produkt brytyjskiej marki, opracowany w ścisłej współpracy z Harleyem-Davidsonem, wyróżnia się agresywną, krosową rzeźbą bieżnika. Jego kształt dopasowano do nowych ram Harley-Davidson Softail, które umożliwiają dynamiczną jazdę na wcześniej niespotykanym poziomie w legendarnych, amerykańskich motocyklach z silnikiem V2.

NAS Analytics TAG

Dmitri Talboom, Product Manager Dunlop Motorcycle Europe, wyjaśnia znaczenie indywidualnie przygotowanej opony:

Fat Bob napędzany jest silnikiem o pojemności 1,8 litra, generującym duży moment obrotowy przy niskich obrotach. Stawia to bardzo określone wymagania oponom, dlatego D429 posiada komputerowo zoptymalizowany profil bieżnika, który wzmacnia trwałość i ułatwia jego równomierne zużycie.

Wprowadzenie D429 to kontynuacja współpracy obu marek, która rozpoczęła się 37 lat temu, kiedy Dunlop został wybrany na dostawcę opon dla modelu Sportster. W ubiegłym roku brytyjska marka świętowała dostarczenie dziesięciu milionów opon na wyposażenie fabryczne motocykli Harley-Davidson.

D429 posiada oznaczenie Harley-Davidson/Dunlop na ścianie bocznej i jest dostępna w Europie za pośrednictwem zarówno dealerów Harley-Davidson, jak i sieci sprzedaży opon motocyklowych brytyjskiej marki.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr