tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dunlop po raz kolejny zagra dla Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dunlop po raz kolejny zagra dla Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy

Autor: Informacja prasowa 2018.01.11, 13:02 Drukuj

Brytyjska marka oponiarska drugi rok z rzędu weźmie udział w Moto Orkiestrze, największej charytatywnej imprezie motoryzacyjnej, organizowanej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy, którzy 14 stycznia pojawią się na warszawskim Bemowie będę mogli m.in. spotkać się ze wspieranym przez Dunlopa ubiegłorocznym wicemistrzem Polski w motocrossie w klasie MX85 - Olafem Włodarczakiem. Ponadto, będzie można wziąć udział w licytacjach przekazanych przez markę gadżetów, a dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji i pomoże w leczeniu noworodków.

Nie lada gratka czeka na fanów motoryzacji, którzy w drugą niedzielę stycznia pojawią się na Autodromie Bemowo. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatora - Automobilklub Polski - nie zabraknie tradycyjnej już parady samochodów ulicami Warszawy, a także spotkań z czołowymi zawodnikami sportów motorowych, m.in. Kajetanem Kajetanowiczem, Krzysztofem Hołowczycem oraz Filipem Nivette. Do tego zaszczytnego grona ma szansę dołączyć także Olaf Włodarczak, młody zawodnik ekipy Wójcik FHP YART Racing Team, wspierany przez Dunlopa, który mimo 11 lat może się już pochwalić licznymi osiągnięciami w motocrossie. Olaf jest uznawany za wschodzącą polską gwiazdę tej dyscypliny sportu.

NAS Analytics TAG

Osoby, które chciałyby dodatkowo wspomóc działalność WOŚP mogą wziąć udział w licytacjach gadżetów motoryzacyjnych, sygnowanych logo Dunlopa. Z pewnością będą one idealnym dopełnieniem stylowego wyglądu kierowcy, lubiącego sportowy charakter jazdy, z którego słyną też produkty brytyjskiej marki oponiarskiej.

"Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny możemy zagrać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i pomóc najmłodszym podopiecznym fundacji. Myślę, że każdy z nas wielokrotnie już się przekonał, że zarówno w życiu, na drodze, jak i w sporcie warto działać razem, bo w ten sposób można osiągnąć zdecydowanie więcej. Wierzę, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich uda się pobić kolejny rekord" - powiedziała Aleksandra Sobotka, Menedżer ds. opon motocyklowych Polska i Ukraina.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr