tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dunlop ma powody do świętowania

Dunlop ma powody do świętowania

Autor: Informacja prasowa 2017.09.01, 12:27 Drukuj

Po ostatniej rundzie i zakończeniu tegorocznych zmagań w ramach Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwa Polski przedstawiciele firmy Dunlop mają powody do świętowania. Na ich koncie pojawiły się aż cztery tytuły mistrzowskie i siedmiu zawodników na podium.

Tegoroczne Motocyklowe Mistrzostwa Polski przejdą do historii jako pokaz wyjątkowych umiejętności zawodników i pasjonującej walki o zwycięstwo, w której najlepsi okazali się motocykliści wspierani przez Dunlopa. XI tytuł Mistrza Polski w klasie Superbike zdobył Paweł Szkopek, a jego zespołowy kolega - Patryk Pazera - wywalczył wicemistrzostwo w klasie Superstock 600. Z wicemistrzowskiego tytułu w kategorii Superstock 1000 może się też cieszyć Daniel Bukowski z Ducati Toruń Motul Team.

Powody do świętowania mają również zawodnicy jeżdżący w barwach Wójcik FHP Racing Team. Marcin Walkowiak sięgnął po tytuł II Vice Mistrza w klasie Superbike, Bartłomiej Wiczyński został Mistrzem Superstock 1000, Marek Szkopek w piękny sposób zatriumfował w klasie Supersport, a w kategorii Superstock 600 najlepszy okazał się Szymon Strankowski.

Do listy sukcesów Dunlopa kolejny dopisał też Karol Kędzierski z Bros Racing Team. Wywalczył on wicemistrzostwo w Motocrossowych Mistrzostwach Polski w klasie MX2.

"Za nami kolejne mistrzostwa i zarazem wspaniałe święto sportu motorowego w Polsce. Cieszymy się z osiągnięć naszych zawodników, które są też kolejnym potwierdzeniem niezawodności i dobrych osiągów naszych produktów. Te sukcesy nie byłyby możliwe bez wsparcia naszych partnerów. Dziękuję menedżerowi Ducati Toruń Motul Team - Darkowi Małkiewiczowi - za obsługę zawodników na torze oraz Bartłomiejowi Karnasowi i Marcinowi Krasowskiemu z firmy Intercars za dostarczenie opon motorsportowych. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i z niecierpliwością czekamy na kolejne starty." - powiedziała Aleksandra Sobotka, menedżer ds. opon motocyklowych w regionie Polska i Ukraina.

Dla Dunlopa to jeszcze nie koniec sportowych emocji, bowiem już w najbliższy weekend w Gdańsku, w Drużynowych Mistrzostwach Europy, wystartuje Olaf Włodarczak, tegoroczny wicemistrz Polski w motocrossie w klasie MX85.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę