tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Duch lat 90. MZ, białe adidasy i stare zdjęcie

Duch lat 90. MZ, białe adidasy i stare zdjęcie

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.11, 13:30 Drukuj

Zdjęcie ze starego magazynu o tematyce kolejowej będzie miłym ukłuciem dla każdego, kto miał do czynienia z motocyklami w latach 80 i 90. Jest na nim wszystko, co było w tamtych latach wyznacznikiem sukcesu - Emzetka, pasażerka i sportowe obuwie.

Autorem zdjęcia, które ukazało się w 1997 roku w magazynie "Nowe Sygnały" jest Waldemar Gosk. Wykonano je w Pruszkowie i prawdopodobnie ilustrowało artykuł o bezpieczeństwie na przejazdach kolejowych. Dla nas jest ono przede wszystkim koncentratem z lat 90 - zawiera wszystko, co mile kojarzy się z tamtym okresem osobom urodzonym tuż przed zmianą ustroju. Pomijając ciepłe barwy i analogowy charakter samego zdjęcia, mamy tu kultową Emzetkę, prawdowdopodobnie jeszcze w miarę świeżą, która dla ówczesnej młodzieży była symbolem sukcesu i substytutem wciąż jeszcze drogiej japońszczyzny. Bardzo ważnym aspektem jest profesjonalne obuwie motocyklowe, służące również do biegania i zadawania szyku na dyskotekach. Jak widać, skutecznie - pasażerka również jest obecna.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę