tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati i Nicky Hayden - życzenia świąteczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati i Nicky Hayden - życzenia świąteczne

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.12.20, 11:37 2 Drukuj

Z okazji zbliżających się świąt, Nicky Hayden odwiedził ostatnio fabrykę w Bolonii. W efekcie, razem ze swoimi kolegami z MotoGP (zabrakło Valentino Rossiego – czyżby wciąż trzymał go kontrakt z Yamahą?) nagrał ciekawy klip. The Kentucky Kid całkiem nieźle bawi się w opuszczonej fabryce Ducati – zobaczcie sami:

Przy okazji Ducati również opublikowało wyniki konkursu na najlepszą kartkę świąteczną zaprojektowaną przez fanów. Autorzy pierwszych dwóch prac dostali w nagrodę po 1000 oraz 500 euro, a kolejny tysiąc został podzielony na pięć wyróżnionych osób.

6 na czerwono ducati
7 swieta z ducati
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:w 20/12/2010 17:26

aAAaaaale suuuchar !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę