tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Red Track #2 - Stary Kisielin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Red Track #2 - Stary Kisielin

Autor: Piotr Barry Barya 2017.08.06, 13:25 Drukuj

Ducati Klub Polska szybko staje się jednym z najaktywniejszych i najprężniej działających na rzecz swoich członków klubów motocyklowych w Polsce. Tym razem odwiedziliśmy ich imprezę na torze w Starym Kisielinie. Było zawodowo!

Z pozytywnie zakręconą ekipą Ducati Klub Polska spotkaliśmy się już m.in. podczas zimowego (!) zlotu w miejscowości Istebna. Tym razem okoliczności przyrody były jednak zupełnie inne. Rozgrzany słońcem asfalt, piękne dziewczyny w bikini, basen, pole namiotowe i ogólnie wyjątkowo gorąca atmosfera. Taki trochę Word Ducati Week w pigułce…

NAS Analytics TAG

Czerwony Kisielin

Druga edycja Ducati Red Track to kapitalna impreza skupiająca się na szkoleniu i doskonaleniu umiejętności jazdy na motocyklach w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach toru w Starym Kisielinie, pod czujmy okiem instruktora Mirosława Bożka. W drugiej części dnia zorganizowano amatorski wyścig typu "endurance". Uczestnicy podzielili się na trzyosobowe grupy i jeździli na zmiany, jak w sztafecie, przez kilka godzin. Radość nie do opisania. Jednocześnie samo szkolenie i wyścig to oczywiście tylko pretekst, żeby się spotkać, razem pojeździć, a później wskoczyć do basenu i balować do rana. Ot klasyczne połączenie przyjemnego i pożytecznego z jeszcze przyjemniejszym… Na dwa dni Stary Kisielin stał się czerwonym Kisielinem. Jeszcze chwila i ktoś podejmie decyzję o zmianie nazwy na Czerwony Kisiel.

Napisałem wcześniej, że to taki World Ducati Week w pigułce? Bzdura! To coś znacznie więcej, bo na Ducati Red Track #2 czułem się jeszcze fajniej niż na największym na świecie zlocie Ducati w Misano. Jak to możliwe? Otóż klimat tworzą ludzie, a ci z Ducati Klub Polska są po prostu fantastyczną, bardzo zgraną i kompletnie odjechaną ekipą! Do następnego! @Barry  

P.S.: Spodziewajcie się wkrótce obszernej relacji video z imprezy na naszym ścigaczowym kanale na YouTube (praca wre, montaż trwa). Na ten moment możecie zobaczyć poniżej relację, którą prowadziliśmy na żywo na naszym facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr