tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multi Tour 2015 - impreza jakiej jeszcze nie było

Ducati Multi Tour 2015 - impreza jakiej jeszcze nie było

Autor: Reklama 2015.06.03, 14:43 Drukuj

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie, zaplanowane specjalnie dla posiadaczy motocykli Ducati Multistrada 1200!

Jazda po torze, trasa turystyczna i szkolenie enduro!

Już 19 czerwca startuje Ducati Multi Tour, podczas którego każdy uczestnik będzie miał okazję sprawdzić co tak naprawdę potrafi jego motocykl. Organizator zadbał o każdy szczegół imprezy, a przede wszystkim o to, żeby nie zabrakło wrażeń. 

Pierwszy dzień zaczyna się od szkolenia na torze w Poznaniu pod okiem szkoleniowców Speed-Day'a, a następnie pokonania trasy turystycznej do miejscowości Łobez, gdzie czeka nocleg w trzygwiazdkowym hotelu Świętoborzec . Tego samego dnia zaplanowano również prezentację tras enduro, spotkanie z Clidanorem Cano, który objechał świat na Multistradzie oraz prezentację nowego modelu Ducati Multistrada 1200.

Następny dzień to szkolenie enduro i rajd turystyczny z punktami kontrolnymi oraz trudniejsze próby terenowe dla chętnych. Wieczorem czas na relaks i kolację w stylu włoskim. Trzeci dzień to okazja, żeby przetestować tegoroczną wersję Mutlistrady 1200 w towarzystwie redaktorów prasy motocyklowej.

Jak zgłosić swój udział?

Żeby wziąć udział w Ducati Multi Tour 2015 należy zgłosić się do 12 czerwca do dowolnego salonu Ducati i dokonać rezerwacji.

Koszt uczestnictwa w imprezie to 850 złotych. W cenie zawarte jest szkolenie na Torze Poznań, w tym miejsce w boksie na paddocku, catering, opieka instruktora, szkolenie enduro oraz zakwaterowanie w hotelu Świętoborzec ***wraz z wyżywieniem.

Ducati Multi Tour to idealna okazja żeby poznać ciekawych ludzi, których połączyła wspólna pasja, spędzić czas w doskonałej atmosferze i przede wszystkim przekonać się, że Multistrada to motocykl wielozadaniowy przed duże W !

Dowiedz się więcej

Na imprezę zaprasza organizator: Biuro Importera Ducati

Dowiedz się więcej na http://ducatipolska.pl/

Partnerzy imprezy:

Zdję™cia
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę