tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Monster 797 oraz 1200 - test i mały zlot Monsterów [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Monster 797 oraz 1200 - test i mały zlot Monsterów [FILM]

Autor: Barry 2019.10.21, 13:59 Drukuj

Najmniejszy i największy Ducati Monster w rodzinie na jednym filmie. Ale to nie wszystko. Spontanicznie zorganizowaliśmy mały zlot właścicieli Monsterów i zapytaliśmy ich, za co kochają swoje motocykle?

Zanim doszło do naszego spotkania z maniakami Monsterów, wspólnie z Magdą przetestowaliśmy Monstera 797 i 1200. Ten mniejszy spodobał mi się do tego stopnia, że bez większego żalu odstąpiłem mocniejszego potworka Magdzie… Zamiast o wszystkim opowiadać, po prostu odsyłam Was teraz do poniższego filmu. Oto jak wyglądał nasz pełen wrażeń i doznań dźwiękowych dzień z Monsterami:

NAS Analytics TAG

Ducati Monster 797 vs Monster 1200 4

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę