tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dobre Sklepy Motocyklowe oddają kasę za zakupy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dobre Sklepy Motocyklowe oddają kasę za zakupy!

Autor: Informacja Reklamowa 2018.03.12, 10:15 Drukuj

Czujesz w powietrzu wiosnę i rozglądasz się już za nowymi ciuchami na moto? Masz teraz mocny powód, aby szybko popędzić do sklepu!

Dobre Sklepy Motocyklowe uruchomiły mega konkurs dla wszystkich, którzy między 1 marca a 31 lipca 2018 kupią choć jeden produkt z tej listy:

  • kaski HJC z serii RPHA
  • kurtki tekstylne Rebelhorn
  • kurtki skórzane RST
  • rękawice Held
  • buty Rebelhorn

Wystarczy, że zarejestrujesz swój zakup na stronie dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy, by zyskać szansę na wygranie zwrotu gotówki za ciuchy!

Co miesiąc Dobre Sklepy Motocyklowe nagrodzą aż trzy osoby. Więcej informacji znajdziesz na stronie dobresklepymotocyklowe.pl - zapraszamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę