tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dobre Sklepy Motocyklowe oddają kasę za zakupy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dobre Sklepy Motocyklowe oddają kasę za zakupy!

Autor: Informacja Reklamowa 2018.03.12, 10:15 Drukuj

Czujesz w powietrzu wiosnę i rozglądasz się już za nowymi ciuchami na moto? Masz teraz mocny powód, aby szybko popędzić do sklepu!

Dobre Sklepy Motocyklowe uruchomiły mega konkurs dla wszystkich, którzy między 1 marca a 31 lipca 2018 kupią choć jeden produkt z tej listy:

  • kaski HJC z serii RPHA
  • kurtki tekstylne Rebelhorn
  • kurtki skórzane RST
  • rękawice Held
  • buty Rebelhorn

Wystarczy, że zarejestrujesz swój zakup na stronie dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy, by zyskać szansę na wygranie zwrotu gotówki za ciuchy!

Co miesiąc Dobre Sklepy Motocyklowe nagrodzą aż trzy osoby. Więcej informacji znajdziesz na stronie dobresklepymotocyklowe.pl - zapraszamy!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę