tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Diverse Night Of The Jumps - Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Diverse Night Of The Jumps - Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!

Autor: Informacja prasowa 2014.01.23, 10:56 Drukuj

Wczoraj, 22 stycznia w ERGO Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przed polską rundą Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie. Na konferencji obecni byli nie tylko reprezentanci Polski na Mistrzostwa, ale także gość specjalny - Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka.

O tym, że zawody Night Of The Jumps dostarczają widzom wielu emocji na całym świecie, nie trzeba nikogo przekonywać. W Polsce w marcu tych emocji i adrenaliny będzie sporo - raz za sprawą aż dwóch Polaków startujących w rozgrywkach, a dwa akcji specjalnej. W tym roku jej bohaterką będzie Miss Polonia 2011 i uczestniczka konkursu Miss Universe - Marcelina Zawadzka. Razem z norweskim zawodnikiem Stianem Pedersenem, Marcelina skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!

NAS Analytics TAG

Marcelina, która była gościem specjalnym konferencji, pojawiła się na niej na skuterze śnieżnym - pojeździe na którym już za dwa miesiące będziemy ją i Stiana oglądać w ERGO Arenie. Marcelina chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy i przyznała, że gdy tylko usłyszała o akcji powiedziała zdecydowane "tak". Skok traktuje jako wyzwanie i podkreśliła, że wyzwań, nawet tak ekstremalnych, się nie boi. Podobnie, jak miało to miejsce w zeszłym roku podczas akcji specjalnej, w której wzięli udział Iwona Guzowska i Petr Pilat, dochód z akcji specjalnej zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Stian natomiast wystąpi w ERGO Arenie w podwójnej roli. Poza skokiem z Marceliną wykręci także, po raz pierwszy w Polsce - Tandem Backflipa. W ubiegłym roku mogliśmy ten wyczyn zobaczyć na motocyklu, tym razem będzie jeszcze bardziej ekstremalnie - Norweg wykręci go bowiem na skuterze śnieżnym!

Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży ERGO Areny - Henryk Wielechowski przyznał, że marzec będzie miesiącem bardzo pracowitym dla obiektu, w którym będzie się sporo działo. Najpierw odbędą się Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce, niedługo potem Mistrzostwa Świata Diverse Night Of The Jumps, a następnie koncert Metal All Stars. Dla wszystkich będzie to spore wyzwanie techniczne: montaż/demontaż podniesionego parkietu na MŚ w Lekkiej Atletyce, następnie w przeciągu kilku dni przygotowanie z ponad 2000 ton ziemi toru dla zawodników Freestyle Motocrossu startujących w DNOTJ, aby po zawodach szybko posprzątać i przygotować obiekt na koncert.

Na konferencji obecni byli także Artur Puzio i Marcin Łukaszczyk - nasi reprezentanci na polskie Grand Prix. Artur przed konferencją dał pokaz mini-flipów, którymi potwierdza, że jest w bardzo dobrej formie. Puzio aktualnie trenuje do basenu z gąbkami, jednak niedługo wybiera się do Hiszpanii, gdzie wszystkie przećwiczone tricki zamierza lądować bezpośrednio na ziemię. Marcin z kolei nadal przechodzi rehabilitację po kontuzji, którą odniósł na koniec zeszłego roku, jednak w niedługim czasie również wybiera się na Półwysep Iberyjski, aby przypomnieć sobie przed zawodami wszystkie tricki, które posiada w swoim arsenale.

Podczas konferencji byli także obecni  młodzi adepci jazdy na motocyklach crossowych: Olaf Włodarczak (7 lat) i Bartek Popielnicki (8 lat), którzy brali udział w Night Of The Jumps w latach wcześniejszych, prezentując się z Cobra Moto i MX Racing Team by Kowalski. Nie inaczej będzie w marcu. Polska publiczność będzie miała ponownie okazję kibicować także tym najmłodszym zawodnikom.

Zainteresowanie konferencją, jak i samym pokazem było duże, co dobrze wróży zawodom, które już w marcu ponownie zagoszczą na Pomorzu.

Odliczanie do polskiej edycji trwa! Czasu na zakup biletów coraz mniej, więc jeśli jeszcze ich nie macie, spieszcie się aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego otwarcia sezonu motocyklowego w kraju!

Bilety do nabycia w sieci salonów Empik, kasach ERGO Areny oraz na stronie Eventim.pl

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps

Oficjalny profil na Facebook’u

Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych

Więcej informacji na stronie promotora w Polsce - SPORTAINMENT

Konferencja NOTJ Marcelina Zawadzka

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę