tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Diverse Night Of The Jumps - Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!

Diverse Night Of The Jumps - Miss Polonia skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!

Autor: Informacja prasowa 2014.01.23, 10:56 Drukuj

Wczoraj, 22 stycznia w ERGO Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przed polską rundą Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie. Na konferencji obecni byli nie tylko reprezentanci Polski na Mistrzostwa, ale także gość specjalny - Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka.

O tym, że zawody Night Of The Jumps dostarczają widzom wielu emocji na całym świecie, nie trzeba nikogo przekonywać. W Polsce w marcu tych emocji i adrenaliny będzie sporo - raz za sprawą aż dwóch Polaków startujących w rozgrywkach, a dwa akcji specjalnej. W tym roku jej bohaterką będzie Miss Polonia 2011 i uczestniczka konkursu Miss Universe - Marcelina Zawadzka. Razem z norweskim zawodnikiem Stianem Pedersenem, Marcelina skoczy z rampy na skuterze śnieżnym!

Marcelina, która była gościem specjalnym konferencji, pojawiła się na niej na skuterze śnieżnym - pojeździe na którym już za dwa miesiące będziemy ją i Stiana oglądać w ERGO Arenie. Marcelina chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy i przyznała, że gdy tylko usłyszała o akcji powiedziała zdecydowane "tak". Skok traktuje jako wyzwanie i podkreśliła, że wyzwań, nawet tak ekstremalnych, się nie boi. Podobnie, jak miało to miejsce w zeszłym roku podczas akcji specjalnej, w której wzięli udział Iwona Guzowska i Petr Pilat, dochód z akcji specjalnej zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Stian natomiast wystąpi w ERGO Arenie w podwójnej roli. Poza skokiem z Marceliną wykręci także, po raz pierwszy w Polsce - Tandem Backflipa. W ubiegłym roku mogliśmy ten wyczyn zobaczyć na motocyklu, tym razem będzie jeszcze bardziej ekstremalnie - Norweg wykręci go bowiem na skuterze śnieżnym!

Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży ERGO Areny - Henryk Wielechowski przyznał, że marzec będzie miesiącem bardzo pracowitym dla obiektu, w którym będzie się sporo działo. Najpierw odbędą się Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce, niedługo potem Mistrzostwa Świata Diverse Night Of The Jumps, a następnie koncert Metal All Stars. Dla wszystkich będzie to spore wyzwanie techniczne: montaż/demontaż podniesionego parkietu na MŚ w Lekkiej Atletyce, następnie w przeciągu kilku dni przygotowanie z ponad 2000 ton ziemi toru dla zawodników Freestyle Motocrossu startujących w DNOTJ, aby po zawodach szybko posprzątać i przygotować obiekt na koncert.

Na konferencji obecni byli także Artur Puzio i Marcin Łukaszczyk - nasi reprezentanci na polskie Grand Prix. Artur przed konferencją dał pokaz mini-flipów, którymi potwierdza, że jest w bardzo dobrej formie. Puzio aktualnie trenuje do basenu z gąbkami, jednak niedługo wybiera się do Hiszpanii, gdzie wszystkie przećwiczone tricki zamierza lądować bezpośrednio na ziemię. Marcin z kolei nadal przechodzi rehabilitację po kontuzji, którą odniósł na koniec zeszłego roku, jednak w niedługim czasie również wybiera się na Półwysep Iberyjski, aby przypomnieć sobie przed zawodami wszystkie tricki, które posiada w swoim arsenale.

Podczas konferencji byli także obecni  młodzi adepci jazdy na motocyklach crossowych: Olaf Włodarczak (7 lat) i Bartek Popielnicki (8 lat), którzy brali udział w Night Of The Jumps w latach wcześniejszych, prezentując się z Cobra Moto i MX Racing Team by Kowalski. Nie inaczej będzie w marcu. Polska publiczność będzie miała ponownie okazję kibicować także tym najmłodszym zawodnikom.

Zainteresowanie konferencją, jak i samym pokazem było duże, co dobrze wróży zawodom, które już w marcu ponownie zagoszczą na Pomorzu.

Odliczanie do polskiej edycji trwa! Czasu na zakup biletów coraz mniej, więc jeśli jeszcze ich nie macie, spieszcie się aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego otwarcia sezonu motocyklowego w kraju!

Bilety do nabycia w sieci salonów Empik, kasach ERGO Areny oraz na stronie Eventim.pl

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps

Oficjalny profil na Facebook’u

Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych

Więcej informacji na stronie promotora w Polsce - SPORTAINMENT

Konferencja NOTJ Marcelina Zawadzka

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę