tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Distinguished Gentleman's Ride 2018 rusza w Warszawie już w tę sobotę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Distinguished Gentleman's Ride 2018 rusza w Warszawie już w tę sobotę!

Autor: Raff 2018.09.28, 13:33 Drukuj

Rajd Dystyngowanych Dżetelmenów, czyli Distinguished Gentleman's Ride startuje (wyjątkowo w Warszawie) w tę sobotę. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na tę imprezę, zrób to jak najszybciej.

Dokładna godzina i miejsce startu tej wyjątkowej imprezy motocyklowej znane są tylko zarejestrowanym uczestnikom. Warto to zrobić, bo Distinguished Gentleman’s Ride to wyjątkowe przedsięwzięcie, które wspomaga profilaktykę raka prostaty - schorzenia, które dotyka wielu mężczyzn oraz leczenie depresji.

NAS Analytics TAG

Impreza znana jest na całym świecie - w setkach miast ubrani w eleganckie stroje motocykliści wsiądą na swoje maszyny by w barwnym korowodzie przejechać głównymi ulicami, zbierając fundusze na szczytny cel kampanii.

Jeździsz klasycznym motocyklem i wiesz, co znaczy elegancja? Zarejestruj się czym prędzej TUTAJ. Jeśli nie chcesz brać udziału w tej imprezie, możesz po prostu wpłacić datek. Oficjalnym partnerem i sponsorem imprezy jest firma Triumph.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę