tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Desmo Meeting - doroczny zlot fanów i właścicieli maszyn Ducati [RELACJA] NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Desmo Meeting - doroczny zlot fanów i właścicieli maszyn Ducati [RELACJA]

Autor: Łukasz Góralczyk "NastroAzzurro" 2019.06.11, 16:07 1 Drukuj

Impreza Desmo Meeting jest organizowana przez klub Desmomaniax DOC już od 17 lat! W tym roku uczestnicy spotkali się w dniach 7-9 czerwca w Zieleńcu.

Bazą zlotu był pięknie położony hotel "Zieleniec" w miejscowości o tej samej nazwie. Organizator, klub Desmomaniax DOC ponownie przygotował masę atrakcji dla uczestników. Choć w tym roku pogoda była bardzo kapryśna, to humory i samopoczucie wszystkich zgromadzonych Ducatisti szybowały bardzo wysoko!

NAS Analytics TAG

Desmo Meeting 2019 08

Z roku na rok impreza Desmo Meeting się rozrasta, przyjeżdża coraz więcej załóg nie tylko z Polski, ale też z Niemiec, Czech, czy z Ukrainy. Nie obyło się bez długich nocnych rozmów, jeden z uczestników opowiadał również o swoich podróżach po Laosie i Wietnamie.

W tym roku kierujemy oficjalnym partnerem zlotu był salon Liberty Motors Wrocław, który przywiózł kilka motocykli testowych Ducati, m.in. Monstera 821, Diavela oraz  Multistrady: 950, 1260 i 1260 Enduro, a także cały sklep, gdzie można było się ubrać od stóp do głów oraz zakupić gadżety Ducati.

Desmo Meeting 2019 06

Specjalne podziękowania organizatorzy kierują również dla marki Neo Tools, która wyposażyła wszystkich uczestników w zestawy narzędzi, tak na wszelki wypadek :)

Forza Ducati! Do zobaczenia już za rok…

Desmo Meeting 2019 16

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę