tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Desmo Meeting - doroczny zlot fanw i wacicieli maszyn Ducati [RELACJA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Desmo Meeting - doroczny zlot fanw i wacicieli maszyn Ducati [RELACJA]

Autor: ukasz Gralczyk "NastroAzzurro" 2019.06.11, 16:07 1 Drukuj

Impreza Desmo Meeting jest organizowana przez klub Desmomaniax DOC już od 17 lat! W tym roku uczestnicy spotkali się w dniach 7-9 czerwca w Zieleńcu.

Bazą zlotu był pięknie położony hotel "Zieleniec" w miejscowości o tej samej nazwie. Organizator, klub Desmomaniax DOC ponownie przygotował masę atrakcji dla uczestników. Choć w tym roku pogoda była bardzo kapryśna, to humory i samopoczucie wszystkich zgromadzonych Ducatisti szybowały bardzo wysoko!

NAS Analytics TAG

Desmo Meeting 2019 08

Z roku na rok impreza Desmo Meeting się rozrasta, przyjeżdża coraz więcej załóg nie tylko z Polski, ale też z Niemiec, Czech, czy z Ukrainy. Nie obyło się bez długich nocnych rozmów, jeden z uczestników opowiadał również o swoich podróżach po Laosie i Wietnamie.

W tym roku kierujemy oficjalnym partnerem zlotu był salon Liberty Motors Wrocław, który przywiózł kilka motocykli testowych Ducati, m.in. Monstera 821, Diavela oraz  Multistrady: 950, 1260 i 1260 Enduro, a także cały sklep, gdzie można było się ubrać od stóp do głów oraz zakupić gadżety Ducati.

Desmo Meeting 2019 06

Specjalne podziękowania organizatorzy kierują również dla marki Neo Tools, która wyposażyła wszystkich uczestników w zestawy narzędzi, tak na wszelki wypadek :)

Forza Ducati! Do zobaczenia już za rok…

Desmo Meeting 2019 16

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr