tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Deflektor motocyklowy - odkryj nowy komfort podróżowania
NAS Analytics TAG

Deflektor motocyklowy - odkryj nowy komfort podróżowania

Autor: Artykuł sponsorowany 2016.05.16, 10:26 Drukuj

Deflektor w ostatnich latach zyskał na popularności za sprawą jego praktycznych właściwości. Niepozorne akcesorium motocyklowe potrafi zdziałać naprawdę wiele. Deflektory są w pewnym sensie przedłużeniem przedniej szyby motocyklowej. Przekierowują strugę pędzącego powietrza nad kask motocyklisty w ten sposób znacząco poprawiają komfort podróży niwelując turbulencje, hałasy i zatrzymując owady.

Czy warto stosować deflektor?

Jeżeli przy obecnej szybie motocyklowej występują któreś z powyższych niechcianych objawów to z pewnością warto zainteresować się szeroką ofertą deflektorów od firmy motoADV. Gama produktów dzieli się na dwie serie: ADV oraz PREMIUM i oferuje 12 różnych modeli. Przy tak szerokim asortymencie naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo ważnym aspektem jest aby wybrać odpowiedni deflektor pasujący do swojej szyby motocyklowej. Tutaj znajdziesz kilka porad.

Na co zwrócić uwagę?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo! Dlatego produkty motoADV przeszły szeroki zakres testów w przeróżnych warunkach zarówno pogodowych,  jak i prędkościowych. Produkt został wykonany z najwyższą starannością, a mocowania solidnie trzymają się szyby. W tym miejscu warto zaznaczyć że całość nie wymaga wiercenia w szybie.

Drugim bardzo ważnym kryterium jest spełnianie swojego zadania. Deflektory motocyklowe firmy ADV mówiąc wprost "robią robotę". Dobrze dobrany deflektor przekierowuje strugę powietrza w taki sposób, że jazda staje się komfortowa i przyjemna. Dzięki niemu możemy się w pełni skupić na pokonywaniu kolejnych kilometrów, niezależnie z jaką prędkością ubywają.

Deflektory które dają się konfigurować.

Każdy deflektor posiada realną możliwość regulacji kąta nachylenia która wynosi aż 45 stopni. Ponadto szybę deflektora możemy regulować w płaszczyźnie pionowej. Cała konstrukcja jest wytrzymała i co ważne bardzo lekka! Wbrew pozorom waga ma znaczenie. Dzięki zastawaniu najwyższej jakości bezpiecznych materiałów, produkt jest najbardziej wytrzymałym i jednocześnie najlżejszym deflektorem dostępnym na rynku. Lekki deflektor nie będzie obciążał szyby motocyklowej i nie będzie wpadał w rezonans.

Pełna oferta deflektorów znajduje się w sklepie MOTO ADV

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę