tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dalsze zmiany w kalendarzu MXGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dalsze zmiany w kalendarzu MXGP

Autor: Informacja prasowa 2020.05.12, 11:59 Drukuj

Infront Moto Racing i FIM informują, że wprowadzono kolejne zmiany w kalendarzu Mistrzostw Świata w Motocrossie. Jest ich kilka i niestety niektóre rundy jednak nie odbędą się w tym roku.

W związku z obecną pandemią COVID-19 wiele krajów zostało zablokowanych, a imprezy masowe są zabronione. W związku z wprowadzeniem tych środków w celu zachowania bezpieczeństwa społeczeństw, poniższe zmiany były nieuniknione.

NAS Analytics TAG

Zmiany dotyczą wydarzeń lipcowych. Przesunięcia w kalendarzu są następujące; MXGP Rosji, które, już po zmianach, miało odbyć się w dniach 4-5 lipca, przeniesione zostaje na 1-2 sierpnia, dodatkowo MXGP Łotwy, które, także po zmianach, miało się odbyć w dniach 11-12 lipca, odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia na torze Kegums.

Oznacza to, że Monster Energy MXGP Belgii i MXGP Niemiec, które miały się odbyć w tych terminach, zostaną przełożone. MXGP Belgii odbędzie się w dniach 24-25 października. Tymczasem data MXGP Niemiec, MXGP Czech i rundy w Emilia Romagna na torze Imola, które również zmienią datę, pozostają teraz jako do potwierdzenia i wkrótce zostaną podane ich nowe terminy.

Niestety, niektóre wydarzenia się nie odbędą, w tym MXGP Włoch w Maggiora, które zaplanowano na 18-19 lipca, a także MXGP Francji w St. Jean d'Angely. Oba wydarzenia zostały odwołane w sezonie 2020. Z pozytywnych stron, francuscy fani nadal będą mogli cieszyć się najlepszym wydarzeniem off-roadowym na świecie z epickim ściganiem podczas Monster Energy FIM Motocross of Nations, które odbędzie się w dniach 26-27 września na torze Ernée.

Wkrótce także więcej informacji na temat pierwotnie zaplanowanego MXGP w Megalopolis w Grecji w dniach 8-9 sierpnia.

Chcielibyśmy podziękować FIM, FIM Europe, a także wszystkim federacjom krajowym i lokalnym organizatorom za wsparcie i współpracę w tym trudnym czasie.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim za zrozumienie w tym okresie, ponieważ ciężko pracujemy, aby zachować jak najwięcej rund mistrzostw w kalendarzu 2020, biorąc pod uwagę i przestrzegając wszystkich obowiązujących protokołów oraz monitorując wszystkie krajowe ogłoszenia z dnia na dzień, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim zaangażowanym.

Zaktualizowany kalendarz znajdziecie TUTAJ

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr