tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP: Mistrzostwa wiata Juniorw odwoane
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP: Mistrzostwa wiata Juniorw odwoane

Autor: Informacja prasowa 2020.06.05, 18:54 Drukuj

Organizatorzy Mistrzostw Świata w Motocrossie zdecydowali się odwołać kolejne wydarzenie. Wydarzenie, do którego pozostały dwa miesiące, ale niepewność obecnych czasów, sprawia, że czekanie na ostatni moment nie jest dobrym pomysłem.

W informacji prasowej czytamy: Infront Moto Racing i FIM z wielkim ubolewaniem muszą poinformować, że Mistrzostwa Świata w Motocrossie Juniorów w 2020 roku, pierwotnie zaplanowane na 8-9 sierpnia w Megalopolis w Grecji, nie odbędą się w tym roku.

NAS Analytics TAG

Ze względu na trwającą pandemię COVID-19 i globalne ograniczenia wprowadzone ze względów bezpieczeństwa, wiele wydarzeń musiało zostać przełowżone na później.

Jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata w Motocrossie Juniorów FIM w klasach motocykli o pojemności 65 cm3, 85 cm3 i 125 cm3  organizowane dla młodych zawodników z całego świata, wydarzenia nie można było ponownie zaplanować w późniejszym terminie niż sierpień. Wielu zawodników w wieku 10-17 lat lat wróci w tym czasie do szkoły i uznano, że wykształcenie pozostaje absolutnym priorytetem.

Z niecierpliwością czekamy na rok 2021, kiedy zobaczymy powrót bardzo oczekiwanego wydarzenia dla młodych zawodników. Chcielibyśmy podziękować FIM, lokalnemu organizatorowi, a także wszystkim uczestnikom i naszym fanom za ich nieustające wsparcie w tym trudnym okresie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr