tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czerwiec pod znakiem Castrol Power1 - przetestuj produkty! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czerwiec pod znakiem Castrol Power1 - przetestuj produkty!

Autor: Informacja prasowa 2015.06.01, 10:08 Drukuj

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom motocyklistów, podobnie jak w roku ubiegłym, Castrol Power1 we współpracy z dwoma partnerami - Inter Motors oraz Moto-Akcesoria.pl, organizuje cykl imprez motocyklowych, podczas których możecie samodzielnie przetestować pełną gamę produktów marki Castrol. Do Waszej dyspozycji przekazujemy zarówno oleje jak również środki służące pielęgnacji ukochanych jednośladów.

Dni otwarte w Inter Motors

NAS Analytics TAG

W trakcie spotkań odbywających się w salonach dealerskich Inter Motors będziecie mieli okazję skorzystania z cetrum testowego kasków takich marek jak: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Na wszystkich klientów salonu czeka tego dnia darmowy grill oraz 10% rabatu obowiązującego na cały asortyment Inter Motors. Dodatkową atrakcją będą pokazy motocyklowego stunt.

Najbliższe Dni Otwarte z Inter Motors odbędą się:

  • 13 - 14.VI.2015 - Inter Motors Łódź
  • 19 - 21.VI.2015 - Inter Motors Szczecin

Niedziele Motocyklowe z  Moto-Akcesoria.pl

Nie mniej ciekawie zapowiadają się Niedziele Motocyklowe organizowane razem z siecią sklepów Moto-Akcesoria.pl. Podczas trzech czerwcowych spotkań, na motocyklistów czekać będzie między innymi darmowa hamownia, która w roku ubiegłym cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów jednośladów. Dodatkowo każdy z może wziąć udział w prezentacji akcesoriów motocyklowych oraz zrelaksować się przy motogrillu. Chętni do zrobienia zakupów mogą liczyć na specjalną promocję na wybrane produkty z oferty sklepu.

Najbliższe Niedziele Motocyklowe z Castrol Power1 i Moto-Akcesoria.pl odbędą się:

  • 07.VI.2015 - moto-akcesoria.pl Wrocław
  • 14.VI.2015 - moto-akcesoria.pl Szczecin
  • 21.VI.2015 - moto-akcesoria.pl Bydgoszcz

Wszystkich motocyklistów i nie tylko - serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę