tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czerwiec pod znakiem Castrol Power1 - przetestuj produkty!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czerwiec pod znakiem Castrol Power1 - przetestuj produkty!

Autor: Informacja prasowa 2015.06.01, 10:08 Drukuj

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom motocyklistów, podobnie jak w roku ubiegłym, Castrol Power1 we współpracy z dwoma partnerami - Inter Motors oraz Moto-Akcesoria.pl, organizuje cykl imprez motocyklowych, podczas których możecie samodzielnie przetestować pełną gamę produktów marki Castrol. Do Waszej dyspozycji przekazujemy zarówno oleje jak również środki służące pielęgnacji ukochanych jednośladów.

Dni otwarte w Inter Motors

NAS Analytics TAG

W trakcie spotkań odbywających się w salonach dealerskich Inter Motors będziecie mieli okazję skorzystania z cetrum testowego kasków takich marek jak: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Na wszystkich klientów salonu czeka tego dnia darmowy grill oraz 10% rabatu obowiązującego na cały asortyment Inter Motors. Dodatkową atrakcją będą pokazy motocyklowego stunt.

Najbliższe Dni Otwarte z Inter Motors odbędą się:

  • 13 - 14.VI.2015 - Inter Motors Łódź
  • 19 - 21.VI.2015 - Inter Motors Szczecin

Niedziele Motocyklowe z  Moto-Akcesoria.pl

Nie mniej ciekawie zapowiadają się Niedziele Motocyklowe organizowane razem z siecią sklepów Moto-Akcesoria.pl. Podczas trzech czerwcowych spotkań, na motocyklistów czekać będzie między innymi darmowa hamownia, która w roku ubiegłym cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów jednośladów. Dodatkowo każdy z może wziąć udział w prezentacji akcesoriów motocyklowych oraz zrelaksować się przy motogrillu. Chętni do zrobienia zakupów mogą liczyć na specjalną promocję na wybrane produkty z oferty sklepu.

Najbliższe Niedziele Motocyklowe z Castrol Power1 i Moto-Akcesoria.pl odbędą się:

  • 07.VI.2015 - moto-akcesoria.pl Wrocław
  • 14.VI.2015 - moto-akcesoria.pl Szczecin
  • 21.VI.2015 - moto-akcesoria.pl Bydgoszcz

Wszystkich motocyklistów i nie tylko - serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr