tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 COOLturalne Moto Show w Lublinie 15 maja Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

COOLturalne Moto Show w Lublinie 15 maja

Autor: Informacja prasowa 2013.05.09, 10:20 Drukuj

Już po raz drugi Uczelniany Samorząd Studentów KUL organizuje mocno zmotoryzowaną imprezę, a wszystko to w ramach Kulturaliów 2013.

NAS Analytics TAG

COOLturalne Moto Show, to pokaz stuntu połączony ze zlotem motocyklowym. W tym roku wystąpią dwie świetne ekipy z Polski Wschodniej: grupa FRS Zamość i Motocykle Chełm. Składu FRS nie trzeba nikomu przedstawiać, bracia Łukasz i Kamil Bełz już od kilku lat osiągają bardzo wysokie lokaty zarówno w krajowych jak i międzynarodowych zawodach stunterskich. Motocykliści z Chełma, to bardzo dobrze zapowiadający się stunterzy młodego pokolenia, z pewnością pokażą dużo dobrej jazdy. Jeśli jesteś z Lublina i okolic przyjedź koniecznie, dla tych którzy mają trochę dalej również dajemy gwarancję dobrego pokazu. Gorąco zapraszamy na tę imprezę, jesteśmy przekonani, że każdy kto zawita 15 maja na Kampus Wschodni KUL będzie miał okazję obejrzeć tricki na światowym poziomie prezentowane przy akompaniamencie silników pracujących na najwyższych obrotach. Szczegóły dotyczące eventu na plakacie oraz stronie wydarzenia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę