tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brytol ze zotym acuchem. Triumph szykuje przebogat wersj Thruxtona R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brytol ze zotym acuchem. Triumph szykuje przebogat wersj Thruxtona R

Autor: Raff 2018.12.20, 15:24 Drukuj

Triumph przygotowuje limitowaną wersję Thruxtona R - TFC, z bardzo bogatym wyposażeniem i większą mocą. Plany producenta sięgają znacznie dalej - prawdopodobnie pojawią się kolejne edycje oznaczone skrótem TFC.

TFC to skrót od Triumph Factory Custom. Thruxton R TFC, który ma pojawić się już w styczniu, będzie napędzany zmodernizowanym silnikiem 1200 cm3 ze zwiększoną o 10 KM w stosunku do standardowej wersji mocą. W standardowym wyposażeniu pojawią się takie elementy jak tytanowy wydech Vance & Hines, jednoczęściowa owiewka, przedni błotnik, osłona siedzenia wykonane z włókna węglowego, czarne anodowane koła, złoty łańcuch, skórzane siedzenie czy lusterka z e szczotkowanego niklu.

NAS Analytics TAG

Zamiast standardowego zawieszenia Showa, Thruxton R TFC zostanie wyposażony w zawieszenie Öhlinsa. Hamulce także dostaną to, co najlepsze - radialne zaciski i pompę Brembo. Thruxton R TFC zostanie wyprodukowany w ilości zaledwie 750 egzemplarzy i kosztować będzie około 80 tys. zł. Producent planuje budowę wersji TFC kolejnych modeli z gamy.

fot: triumphrat.net

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr