tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brenna - wyścigi uliczne 5 km od Polski już w ten weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brenna - wyścigi uliczne 5 km od Polski już w ten weekend

Autor: Jarek "BENITO" Czech 2019.09.05, 23:00 2 Drukuj

Rywalizacja motocykli klasycznych i sidecarów w czeskiej Brennie, to już tradycja. Prawie nasza wyspa Man. Nie masz planów na weekend? Teraz już masz.

W dniach 8-9 września odbędą się wyścigi motocykli, które teoretycznie czasy świetności mają już dawno za sobą. Czy aby na pewno? Prostota i różnorodność technologii jednośladów sprzed lat czyni tą imprezę naprawdę wyjątkową. Czesi wiedzą jak przygotować taką imprezę. Poza nadchodzącą 22. edycją walki o puchar Vaclava Paruse na klasykach i sidecarach, możecie podziwiać również rywalizację współczesnych motocykli w Horisach i Torlicku.

NAS Analytics TAG

Sobotnie starty odbędą się w godzinach 8:15 - 17:15, natomiast niedzielne od 8:30 do 15:30, a wstęp to zaledwie 150 czeskich koron. Nie wiecie ile to jest? Nie warto liczyć…grosze.

branna2019 A4-sponzori

Poza licznymi Jawami, Cezetami, będziecie mogli podziwiać również liczne motocykle z japońskim i włoskim rodowodem, jak również marki, o których pewnie nigdy nie słyszeliście, jnp.: AHRA, GRS, Fad, TESTI, Minarelli, czy choćby Kovrovec.

Szkoda tylko, że u nas takich imprez nie ma…może kiedyś?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę