tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Borsk 2010, czyli 40 lat minęło
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Borsk 2010, czyli 40 lat minęło

Autor: Simpson 2010.10.14, 12:51 3 Drukuj

Pod takim hasłem odbyła się ostatnia w tym roku ustawka na kultowym już pasie lotniska w Borsku.

Skąd to hasło? Dokładnie tyle lat stuknęło jednemu z najlepszych polskich stunterów. Tomasz „MOK” Mokosiński to zjawiskowy przypadek. Zyskując czwórkę na początku nie stracił nic ze swojej energii. Można by powiedzieć, że to już dziad, jednak każdemu życzę, żeby w wieku 40 lat był takim dziadem.

~~~~~------~~~~~

Szczególna okazja, doborowe towarzystwo i stunt. Dzięki zalegalizowaniu użytkowania pasa, ustawka odzyskała swój rdzenny klimat. Bez postronnych gapiów, bez przypadkowych „napędzaczy” było ciepło, rodzinnie i przede wszystkim bezpiecznie. Jak wiadomo stunt to nie tylko jazda, dlatego zabawa jak zwykle była wykwintna. Zdecydowane TAK dla właśnie takich ustawek i zdecydowane STO LAT dla MOKa!!!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
2 razy wheelieAdam Gembarski stunt trening
AC Sledz stunt trening na lotniskuAdam Gembarski stunt ustawka
Cyrkle na lotnisku BorskDrifty na Street Triple z przycierka
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę