tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bobby Goodin ginie w wypadku na Pikes Peak
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bobby Goodin ginie w wypadku na Pikes Peak

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.06.30, 08:18 1 Drukuj

Bobby Goodin, zawodnik z Teksasu, który brał udział w trwającym  właśnie wyścigu Pikes Peak Hill Climb poniósł śmierć po wypadku, którego okoliczności są wręcz niewiarygodne. Zawodnik przejechał przez linię po zakończonym właśnie wyścigu swoim Triumphem Daytona 675. W tym momencie podniósł jedną rękę aby uczcić ukończenie wyścigu. Stało się to w miejscu gdzie kończy się asfalt i zaczyna droga nieutrwardzona na parking. Goodin stracił panowanie nad swoim motocyklem i został wystrzelony w kierunku stojących na parkingu samochodów.

NAS Analytics TAG

Goodin był nieprzytomny przez 10 minut zamin medycy nawiązali z nim kontakt. Potem został przetransportowany helikopterem do najbliższego szpitala, ale mimo starań lekarzy nie udało się go uraować. Bardzo prawdopodobne, że PPIHC (organizacja zajmująca się wyścigiem Pikes Peak) wyda oświadczenie na temat samego wypadku, jego okoliczności i bezpieczeństwa.

Fot. The Gazette

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę