Bliżej nieba. Ekstremalnie piękna i niebezpieczna górska przeprawa

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.06, 12:21 1 Drukuj

Na trasach takich jak ta pokazana na filmie, motocyklista musi panować nad kilkoma czynnikami na raz. Przede wszystkim nie dać się pokusie podziwiania widoków, choć te są niecodzienne i wyjątkowo malownicze. Wybór odpowiedniej ścieżki przejazdu trzeba dodatkowo połączyć z panowaniem nad odruchami własnego ciała.

W Polsce głównym tematem narzekań był do niedawna stan dróg. Poszło zdecydowanie ku lepszemu i naprawdę nie ma już nad czym płakać. Za to w rejonach, w których kręcone było poniższe video, jest naprawdę dużo do nadrobienia. Chociaż patrząc na dzikość i niedostępność tych zboczy, zrobiono już chyba wszystko, co możliwe.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę