tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bilety na Ice Speedway dostępne od poniedziałku NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Bilety na Ice Speedway dostępne od poniedziałku

Autor: Informacja prasowa 2012.01.23, 07:56 Drukuj

Już od dzisiaj można nabywać na terenie Podkarpacia bilety na weekendowe zawody w Sanoku. Wejściówki są dostępne w recepcji Domu Sportowca na terenie Areny Sanoku przez 24 godziny na dobę (ul. Królowej Bony 4). Ponadto uruchomiona została sprzedaż biletów w biurach klubów żużlowych w Rzeszowie i Krośnie. Bilety można nabywać w godzinach pracy biur tych klubów do piątku (włącznie). Organizatorzy zachęcają do wcześniejszych zakupów, co pozwoli uniknąć długiego oczekiwania w kolejkach przed samymi zawodami.

Do środy (25.01.2012 r.) istnieje również możliwość internetowej rezerwacji biletów za pośrednictwem portali www.eurobilet.com oraz www.e-ticket.pl. Organizatorzy zachęcają do nabywania pakietów VIP, które uprawniają do udziału w ENEA ICE Speedway Party. Bankiet z zawodnikami odbędzie się w piątek, po oficjalnym treningu w Hotelu Bona w Sanoku.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

28.01.2012 r. (sobota) Runda eliminacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata – godz. 19:30 (prezentacja godz. 19:00)

  • trybuna: normalny 35 zł, ulgowy 20 zł
  • normalny 25 zł, ulgowy 15 zł

29.01.2012 r. (niedziela) VI ICE Racing Sanok Cup – godz. 17:00

  • trybuna: normalny 30 zł, ulgowy 15 zł
  • normalny 20 zł, ulgowy 10 zł

Pakiet VIP 300 zł (ważny na 2 dni, darmowy program i catering, wejście do parkingu maszyn, upominki, zaproszenie na bankiet z zawodnikami w piątek, 27.01.2012 r. o godzinie 20:00)

Bilety ulgowe obowiązują tylko dla dzieci, młodzieży szkolnej szkół podstawowych, gimnazjów i uczniów szkoły średniej oraz dla studentów. Wejście na stadion za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

ICE Racing Team Polska

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę