tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Biaa Honda pierwsza po pitkowych treningach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Biaa Honda pierwsza po pitkowych treningach

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.05.04, 17:49 Drukuj

Cal Crutchlow wykręca najlepszy czas piątkowych treningów. Czy jest jakieś drugie dno tak świetnej dyspozycji Brytyjczyka?

Pierwszy trening wolny wygrał Andrea Dovizioso, wyprzedzając o zaledwie 0,007 sekundy Marca Marqueza i 0,043 sekundy Pola Espargaro.

NAS Analytics TAG

DbV2dDuU8AArFZ9

Widać podpisany właśnie  kontrakt młodszego z braci Espargaro z KTMem na kolejne dwa lata, dodał mu skrzydeł, jak mówi hasło reklamowe ich głównego sponsora. Osiemnastu zawodników zmieściło się w jednej zaledwie sekundzie, co świadczy o rewelacyjnym przygotowaniu wszystkich zespołów i zawodników.

DcVzaL6VAAADbSz

Druga sesja treningowa wywróciła lekko kolejność w tabeli wyników i na czoło wskoczył Cal Crutchlow z LCR Honda, poprawiając czas Dovizioso z FP1 o ponad pół sekundy. Za nim Dani Pedrosa i sensacja bieżącego tygodnia - Johann Zarco, cieszący się podpisanym właśnie kontraktem z fabrycznym zespołem KTM, na lata 2019-2020.

DcWnTf4W0AAkIC

Druga trójka, to Andrea Iannone na Suzuki i Marc Marquez, który zaliczył piękną glebę w szóstym zakręcie.

DcWu8XOWkAExuo3

Szósty Dovi, Jorge Lorenzo uzyskał siódmy czas i niecałe pół sekundy straty do lidera. Ósmy Miller, za nim Rossi i Vinales. Zaskakująco dobrze pojechał Abraham, wskakując na dwunastą pozycję, a rozczarowaniem jest ekipa Aprilii Gresini i Bradley Smith, który dostał właśnie wymówienie i z końcem sezonu rozstanie się ze swoim dotychczasowym pracodawcą.

DcW5WS3X4AA-59X

Co przyniesie sobota? Czy Lorenzo wzniesie się na wyżyny swojego talentu i pokaże swoją wartość wyścigową?

DcVeLJrVwAIY4pw

Musi znaleźć zatrudnienie, gdyż w Ducati jest to raczej ostatni sezon. Czy plotki związane z jego przejściem do Suzuki się potwierdzą? A może Repsol Honda, skoro już wiemy iż miejsca tam nie znalazł Zarco? Dziś składamy Jorge życzenia urodzinowe, gdyż kończy 31 lat.

DcXB1wRW4AAkYqK

No właśnie…co zrobi Honda? Postawi na sprawdzonego Pedrosę? Da szansę płynnie jeżdżącemu Lorenzo, czy postawi na  któregoś z młodzików?

A może jest drugie dno tej kwestii? Cal Crutcholow jeździ szybko, czasem wręcz zbyt szybko. Czyżby pojawiła się możliwość przejścia do fabrycznego zespołu? Niby kontrakt z LCR Honda jest ważny do końca sezonu 2019, lecz nie takie rzeczy w MotoGP już widzieliśmy. A może do Repsol Honda trafi Dovizioso, który odrzucił pierwszą ofertę Ducati? Kiedyś już ścigał się pomarańczową Hondą. Czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? Rossi tak zrobił i chyba nie żałuje…

Cała seria przynosi nam w tym roku wiele wrażeń i pojawia się coraz więcej niewiadomych dotyczących przyszłego sezonu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr